Close

Strona 101 z 127 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #1001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    masz poczucie przestrzeni? 15x23 w tym formacie albumu to jest absolutne maximum... wszystko inne wyglada nieestetycznie.
    oczywiście , każdy klient zadowolony i bardzo fachowo to wygląda(nie mierzyłem ile cm dokładnie ma odbitka z d700 w formacie dynamicznym być może ciut mniejsza niż 23cm dlatego mi idealnie pasują) i jest ciut miejsca z każdej strony.W każdym bądź razie format dynamiczny naklejony na karty o wym 25x25 nie jest za duży i album dalej oddycha bez przepychu.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  2. #1002

    Domyślnie

    co to jest format dynamiczny?

  3. #1003

    Domyślnie

    nie przycinasz zdjęcia podczas obróbki do konkretnego wymiaru np 15x21 na sztywno,tylko odbitka wywoływana jest w takim rozmiarze jaki daje plik
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  4. #1004

    Domyślnie

    no daje 152x228... i taki format chcesz pchac w album 25x25? no co kto woli... jedni lubia tryb koszarowy - 20stu na 15 m2... a inni maja poczucie estetyki i przestrzeni...

    kolekcjonerskie albumy zdjeciowe maja te proporcje jeszcze bardziej zroznicowane. koledzy z AO kompouja wlasnie album do druku ze swoimi zdjeciami. poogladaj. na format 25x25 powinno sie dawac zdjecia 10x15... maxymalnie ~13x18

    jak ogladam duze zdjecia w malym albumie to mam nieodparte wrazenie, ze ktos na mnie oszczedzil...

  5. #1005

    Domyślnie

    a ja jak oglądam w albumie zdjęcia formatu 15x21 na klejone na karty 33x33 to mam takie samo wrażenie
    proponuje sprawdzić na zywo a nie psioczyć
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  6. #1006

    Domyślnie

    Ja wklejam do 25x25 Barańskiego zdjęcia w formacie 15x23 cm i moim zdaniem wygląda to lepiej niż wklejanie takich odbitek do albumu 33x33. Na karcie 33x33 odbitka 15x23 po prostu ginie. Lepiej jest w 30x30, ale Barański takiego rozmiaru nie ma. Idealnym jednak rozmiarem do tego formatu wg. mnie byłby 28x28. Nie znam jednak firmy, która by robiła takie albumy.

    Przypomniało mi się że wcześniej w tym wątku "credka" pokazywała zdjęcia 13x19 i 15x23 w albumie 25x25 Barańskiego:
    http://forum.nikoniarze.pl/showpost....&postcount=596
    Ostatnio edytowane przez gerronimo ; 28-02-2012 o 18:39

  7. #1007

  8. #1008

    Domyślnie

    A jak wygląda sytuacja ze zdjęciami 15x23 w poziomie na kartach 25x25 ?
    Widzę,że credka zaprezentowała w albumie format 15x23 ale tylko w pione.
    Pytam,gdyz jest tam taka zakładka i zastanawiam się czy zdjęcie dotyka juz tej zakładki czy jest jeszcze między nimi przerwa(to samo dotyczy pergaminu który zajmuje 1 cm karty, zakładka zajmuje 1,5 cm)???

  9. #1009

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    a ja jak oglądam w albumie zdjęcia formatu 15x21 na klejone na karty 33x33 to mam takie samo wrażenie
    proponuje sprawdzić na zywo a nie psioczyć
    Ciekawą formę wrażliwości przyjmujesz... ktoś daje taki sam rozmiar odbitek jak Ty, tylko, że w większym (droższym) albumie, a Ty twierdzisz, że to ten drugi oszczędza- odważne stwierdzenie
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  10. #1010

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ania M. Zobacz posta
    A jak wygląda sytuacja ze zdjęciami 15x23 w poziomie na kartach 25x25 ?
    Widzę,że credka zaprezentowała w albumie format 15x23 ale tylko w pione.
    Pytam,gdyz jest tam taka zakładka i zastanawiam się czy zdjęcie dotyka juz tej zakładki czy jest jeszcze między nimi przerwa(to samo dotyczy pergaminu który zajmuje 1 cm karty, zakładka zajmuje 1,5 cm)???
    Zdjęcie nie dotyka tej zakładki. Spokojnie da się wkleić odbitkę tak, żeby między odbitką a zakładką było ok. 1 cm przerwy.

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    Ciekawą formę wrażliwości przyjmujesz... ktoś daje taki sam rozmiar odbitek jak Ty, tylko, że w większym (droższym) albumie, a Ty twierdzisz, że to ten drugi oszczędza- odważne stwierdzenie
    Oszczędza, bo zamiast odbitki 23x15 może dać 30x20, albo 2x 23x15

Strona 101 z 127 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •