Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie ProShow Gold a ProShow Producer

    Przeglądałem oba programy. Czy według Was różnica w cenie (180$) jest adekwatna do możliwości PSP?
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  2. #2

    Domyślnie

    No coś Ty, nie masz na co kasy wywalac ?
    Zmień sobie interface na producer i będzie profi
    ff

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    No coś Ty, nie masz na co kasy wywalac ?
    Zmień sobie interface na producer i będzie profi
    Hmm, ciekawa odpowiedź...


    Cytat Zamieszczone przez Jolania Zobacz posta
    Przeglądałem oba programy. Czy według Was różnica w cenie (180$) jest adekwatna do możliwości PSP?
    Zobacz sobie tutaj: http://www.photodex.com/products/proshow/gold/compare.
    Jest od jakiegoś czasu... możliwość pobrania wersji trial. Pobierz obie i zobacz co Ci będzie potrzebne, jeżeli powyższe porównanie nic Ci nie mówi. Różnica jest dość spora ale tylko wtedy gdy kreatywnie chcesz wpłynąć na swój slideshow.

    To tak jak praca z Photoshop, można zdjęcia obrabiać zarówno w PS Elements jak i w PS CS. Odpowiadając na Twoje pytanie czy warto...? Dla mnie było warto ale to Twoja kasa


    Pozdrawiam
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez step.tom Zobacz posta
    Hmm, ciekawa odpowiedź...
    To tak jak praca z Photoshop, można zdjęcia obrabiać zarówno w PS Elements jak i w PS CS. Odpowiadając na Twoje pytanie czy warto...? Dla mnie było warto ale to Twoja kasa


    Pozdrawiam
    Mnie też tak się wydaje. Mozna oczywiście wiele gorowych efektów z PSP zrobić w PSG ale nie wszystkie. Na przykład powolna desaturacja obrazka będącego w ruchu.
    Dziekuję za odpowiedź. Takiej oczekiwałem...
    Pozdrawiam
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •