Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Na rozstaju dróg

    Tym razem bez rzepaku zapraszam


  2. #2

    Domyślnie

    Rozumiem, że jest nieciekawie, źle Ale wykorzystam to miejsce do zadania pytania. Chodzi o ramki, ja ramki robię w IrfanView i zauważyłem, że po wstawieniu ramki zdjęcie traci na ostrości, czy możecie podpowiedzieć, którym programem najlepiej robić ramki do zdjęć?

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    ja bym ramek nie robił ...
    a co do zdjęcia, to być może o innej porze (późniejszej, przy mniej ostrym słońcu, przy pochmurnej pogodzie) wyszło by to lepiej ...

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Franciszków
    Posty
    114

    Domyślnie

    No niestety, zdjęcie nie ma w sobie nic co by przyciągało wzrok. Ot taki pstryk.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez antos777 Zobacz posta
    No niestety, zdjęcie nie ma w sobie nic co by przyciągało wzrok. Ot taki pstryk.

    Pozdrawiam
    To Ty chyba pstryków nie widziałeś kadr może nie powala tematycznie ale jest poprawnie zrobiony, dobra ekspozycja i kolory to zalety tego zdjęcia. A co do ramek spróbuj darmowego Photoscape
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  6. #6

    Domyślnie

    o Ty chyba pstryków nie widziałeś kadr może nie powala tematycznie ale jest poprawnie zrobiony, dobra ekspozycja i kolory to zalety tego zdjęcia. A co do ramek spróbuj darmowego Photoscape
    Dzięki ART69 ale to całkiem przyjemny programik Podoba mi się jego prostota a funkcji co nie miara. Bardzo często stosowałem Picasę ale Photoscape już po pierwszym zetknięciu wydaje mi się ciekawszy.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    To Ty chyba pstryków nie widziałeś kadr może nie powala tematycznie ale jest poprawnie zrobiony, dobra ekspozycja i kolory to zalety tego zdjęcia.(...)
    Pełna zgoda. Przyjemny, rześki kolorystycznie obrazek, zamknięty w nieprzypadkowym kadrze. Fajerwerków rzecz jasna nie ma (bo i być nie musi), ale tylko z tego powodu nie nazywałbym tego zdjęcia "pstrykiem".
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo ładne ! Podoba się ! Nawet te kontrastowe cienie tego nie zmienią !
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  9. #9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •