Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86
  1. #1

    Domyślnie D2x za 1800zł?? Dobry pomysł?

    Witam. Mam propozycję kupna 100% sprawnego Nikona D2x sprowadzonego ze stanów w dobrym stanie (brakuje 2 gum i jest pęknięty dolny wyświetlacz, ale gumy dostanę, a szybkę zamienię na tą z alledrogo hartowaną) z jakimiś rysami itp, z przebiegiem 150k za 1800zł. Aparat dziś widziałem i muszę powiedzieć, że całkiem mi się podoba. W zestawie jest aparat, bateria i ładowarka. To jak, opłaca się brać?

  2. #2

    Domyślnie

    150tys to spory przebieg, pęknięta szybka świadczy o złym (reporterskim) traktowaniu sprzętu. Ja bym się w to nie pchał
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #3

    Domyślnie

    W to, że używany był przez reportera nie wątpię, ale pytam się, czy warto za tą cenę

  4. #4

    Domyślnie

    jak wymienisz migawkę i szybkę od wyswietlacza to tak

  5. #5

    Domyślnie

    Cena interesujaca...ale jak ma pekniety wyswietlacz to skad wiesz czy korpus jakos solidnie w cos nie przywalil i cos sie "nie wzruszylo" w srodku i sprzet sie nie sypnie. Druga sprawa,spory przebieg ,mozesz jeszcze zrobic 100k albo 10 k ,takie wrozenie z fusow...ja bym odpuscil.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    na all jest jedna sztuka za 3k z przebiegiem 60k
    pewnie tyle by cie wyniósł tamten korpus po naprawie..

  7. #7

    Domyślnie

    Ale tam raczej nie ma co naprawiać. Szybka kosztuje 65zł, a gumy dostanę, więc korpus wyjdzie mnie 1900zł max. Wątpię też, aby migawka padła za kilka tysięcy, chociaż tego nie wykluczam, ale wkładając nową ta też może paść.

  8. #8

    Domyślnie

    twój wybór, każdy powiedział co chciał

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek20stencel5 Zobacz posta
    Ale tam raczej nie ma co naprawiać. Szybka kosztuje 65zł, a gumy dostanę, więc korpus wyjdzie mnie 1900zł max. Wątpię też, aby migawka padła za kilka tysięcy, chociaż tego nie wykluczam, ale wkładając nową ta też może paść.
    nawet na forum są osoby którym migawka d2x padła przed upływem "testowanego" przebiegu 150k. A jednemu padła nawet tak nieszczęśliwie że uszkodziła matrycę. Wieć przebieg o którym piszesz to spore ryzyko - z założenia liczyłbym 1500-2000zł za wizytę w serwisie. Poza tym, nie wiesz w co przydzwonił ten aparat. uderzeie które rozbiło dolny wyśietlacz mogło być tyko takie pechowe, albo był to potężny dzwon który mógł uszkodzić aparat w sposób najbardziej złośliwy - bo trudny do natychmiastowego zdiagnozowania.
    Ja by się w taki stan nie pchał.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    ta szybka z allegro nie zastąpi ci szybki fabrycznej!!! nie jest tak docięta idealnie jak fabryczna, nie będzie uszczelnienia a poza tym jak chcesz wyjąć fabryczną? wydłubać nożem?
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •