Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72

Wątek: Materac

  1. #1

    Domyślnie Materac

    Potrzebuje kupic materac, najprawdopodobniej 100x200(ew.120x200), ale nie mam pojęcia na co zwrócić uwagę.
    Co do twardosci- nie chce, żeby byl bardzo miekki, ale nie może być też bardzo twardy
    I tu moje pytania:
    -Na co mam zwrócić uwagę?
    -Czy może ktoś z Was, drodzy forumowicze, może coś polecić?

    Pozdrawiam,
    mypod

  2. #2

    Domyślnie

    Jak 120x200 to zrób na wymiar według wymagań.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez M_B Zobacz posta
    Jak 120x200 to zrób na wymiar według wymagań.
    To chyba jest najlepsze rozwiązanie,Można wykonać z materiałów biodegradowalnych w 100% tzn. juty i słomy.
    Tak wykonany materac w pełni zasługuje na dopisek eko.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam materac z pianki termoelastycznej i jestem zadowolony. Generalnie polecam położyć się na kilka minut na różnych materacach w sklepie, w pozycji w jakiej najczęściej śpisz i zobaczysz który ci najbardziej pasuje.
    FOTOGRAFIA

  5. #5

    Domyślnie

    Pozwolę sobie odświeżyć. Teraz i ja mam problem -- czas kupić nowy materac. Teraz pytanie do Was. Korzystaliście z materaców firmy M&K Koło foam? Może polecicie jakieś inne sprawdzone marki?


    PS.
    Od razu zaznaczam (znając zamiłowanie użytkowników do proponowania jednych z najdroższych produktów), że nie mam do wydania na materac 5000 zł. Maks ile mogę dać to 2000 zł za materac 160x200 cm.
    Z dołu dzięki za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 19-12-2010 o 11:43 Powód: pis. ("materacy")
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  6. #6

    Domyślnie

    proponuję to:
    http://www.materacejmb.com.pl/conten...45/35/lang,pl/
    model Carat nie wydasz wiecej jak 1200-1400zł
    są lepsze ale ten akurat jest w najlepszym stosunku ceny do jakości wg mnie
    zresztą firma głownie ma doświadczenie ze statkami gdzie wiadomo jakie warunki panują
    ja osobiście dałem sie nabrać na inną polską firmę gdzie promowane zalety materaca, którego kupiłem są teraz moim przekleństwem za dużo większą kasę. Reszta rodziny zdrowa śpi na jmb
    A7II, X-E1, LX-100, był E-M5 i Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    Kup w osobnych kieszonkach i koniecznie z pokrowcem na ekspres - łatwym do prania.Polecam kieszonki bo super się wygodnie śpi i sam materac nie odkształca się nawet przy mojej wadze(115kg).Mój jest chyba 6 strefowy ale nie pamietam już.
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARS CooL Zobacz posta
    ja osobiście dałem sie nabrać na inną polską firmę gdzie promowane zalety materaca, którego kupiłem są teraz moim przekleństwem za dużo większą kasę.
    Możesz zdradzić jaka to firma, model? Będę wiedział co mam omijać z daleka.

    Cytat Zamieszczone przez rockabilly Zobacz posta
    Kup w osobnych kieszonkach i koniecznie z pokrowcem na ekspres - łatwym do prania.
    Właśnie o takim myślę. Może dodatkowo z warstwą lateksową, ew. pianki termoaktywnej.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja posiadam materac firmy janpol od roku, i jestem z niego bardzo zadowolony. Ma osobne kieszonki stronę letnią i zimową (chociaż ja nie widzę różnicy). Rok temu kosztował coś koło 1200 zł.
    NIkon D3000

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Korzystaliście z materaców firmy M&K Koło foam?
    Z tej firmy polecam Estrelle lux w wersji alergik. Nie za miękki, nie za twardy. Sprężyny w osobnych koszulkach, warstwa lateksu i inne pierdoły. Obicie alergik ma zamek i pozwala na zdjęcie go (pierze się w pralce). I z 2000 zł zostanie sporo
    Jak kupisz materac to pamiętaj o przekręcaniu go, na początku co jakieś 2 tygodnie, później co miesiąc.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •