Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    m3
    Gość

    Domyślnie Niespodziewany gość

    No to może wrzuce moje pierwsze zdjęcie na to forum

    Siedząc dzisiaj przed komputerem nagle kontem oka zauważyłem niespodziewanego gościa na bolkonie Na początku myślałem że nie zdąże pewnie nawet wstać po aparat ale udało się zrobić dwa zdjęcia
    Pokaże jednak tylko jedno ponieważ na drugim obrócił już głowe i niestety zdjęcie nie jest udane ;]

    A oto ten niespodziewany gość


    Krytyka mile widziana

  2. #2

    Domyślnie

    wydaje mi się nie ostry, gołębie to dość oklepany temat, wolałbym bardziej nie ostra tło ale jak widze ze chyba nie masz długiego obiektywu więc już o to się tak nie czepiam
    pozdrawiam, na ptaki lepiej wyjść i polować samemu a nie czekać aż usiądą na balkon

  3. #3
    m3
    Gość

    Domyślnie

    No napewno lepiej samemu polować na ptaki ale ten akurat tak sobie ładnie przysiadł to szybko pobiegłem po aparat i pstrykłem fote.Było by może więcej ale chwile pózniej uciekł ;[
    A długi obiektyw czeka już u wuja, a ja się soboty doczekać nie moge aż go wreszcie przetestować będe mógł

  4. #4

    Domyślnie

    Generalnie trochę szaro, poza tym niefortunnie wypadło to okrągłe okno nad głową gołąbka.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  5. #5
    m3
    Gość

    Domyślnie

    No szaro szaro bo w kolorze zdjęcie wyglądało dość dziwnie przez cień na szyji ;/ A okno też mnie troche rozprasza jak patrze na zdjęcie no ale to działo się dość szybko i nie miałem czasu na kadrowanie i ustawienia aparatu ;]

  6. #6

    Domyślnie

    Szary gołąb na szarym tle w szarościach to nie jest to co mnie kręci
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie w ogole BW nie kreci.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  8. #8
    m3
    Gość

    Domyślnie

    Ja też wole kolorowe zdjęcia ale tutaj akurat bardziej widziało mi się BW Każdy ma inny gust i zdjęcie które spodoba się każdemu nigdy napewno nie zostanie zrobione ;] Na innym forum fotograficznym zdjęcie to dosyć się podoba a tu jak widać nie za bardzo No ale tak to już jest że każdemu podoba się co innego i dobrze że tak jest bo inaczej świat był by nudny

  9. #9

    Domyślnie

    Ahtystyczne zapędy zachowaj na inne działy..B&W i jeszcze słabe,w przyrodzie..,to dla mnie,dopust boży,kara za grzechy...nie rób tego...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •