Close

Strona 739 z 1523 PierwszyPierwszy ... 2396396897297377387397407417497898391239 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 381 do 7 390 z 15223
  1. #7381

    Domyślnie

    Sluchajcie chlopaki. Tak zmieniajac odrobine temat. Jedziemy w przyszlym tygodniu na urlop I planuje wynajac motocykl na jeden dzien zeby pojezdzic po okolicy. Waham sie pomiedzy jazda z klasa na Gutku V7 (48 koni) a sprawna jazda na Multistradzie 950 (113 koni). Trasy to glownie krete gorskie drogi. Z jednej strony nie nastawiam sie na zapieprzanie, z drugiej obawiam sie, ze dla dwojga (oboje jestesmy dobrze zbudowani) 50 koni to bedzie malawo - teraz mam 100 I jest akurat, moze z malym zapasem. Jak sie jezdzi na 50 konnym sprzecie we dwoje? Wystarczy to do W MIARE sprawnego poruszania sie?
    Pursue happiness with diligence

  2. #7382

    Domyślnie

    Nie bierz gutka V7. Jestem miłośnikiem tej marki, ale akurat siódemka nadaje się tylko do oglądania.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #7383

    Domyślnie

    Możesz rozwinąć temat? Zupełnie do niczego się nie nadaje? Nawet na jeden luźny wakacyjny dzień?
    Pursue happiness with diligence

  4. #7384
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Jak sie jezdzi na 50 konnym sprzecie we dwoje? Wystarczy to do W MIARE sprawnego poruszania sie?
    Moja młoda waży połowę tego co ja, ale to już wystarcza, żeby jazda była dużo gorsza niż solo. Oczywiście jeździć się da, ale odejścia już nie ma.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #7385

    Domyślnie

    Takie jest moje zdanie. Jest dość niewygodny, ma (fabrycznie) kiepskie opony, zawieszenie i hamulce, a jak Ty na niego usiądziesz, to istnieje zagrożenie, że nie ruszy
    Byłem na niego napalony ze względu na wygląd, jednak podczas jazdy próbnej właściwie nic mi nie podpasowało. Importer sam przyznał, że jest to niezbyt udana konstrukcja, tylko dla tych, co kupują oczami i chcą pokazać się na mieście. A na kręte górskie drogi to już absolutnie by go nie brał. Serio, w tym motocyklu wszystko jest słabe.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #7386

    Domyślnie

    Dzięki! Też się na niego napaliłem ze względu na wygląd i luźny styl, taki właśnie urlopowy. Multistrada to motocykl bardzo praktyczny a to mam u siebie. Na wakacjach chciałem pojeździć czymś ciekawym. Jest w ofercie jeszcze Harley forty eight ale tam pasażerce będzie średnio wygodnie. Poza tym na kryzys wieku średniego jeszcze u mnie za wcześnie
    Pursue happiness with diligence

  7. #7387

    Domyślnie

    Na górskie drogi Multistrada będzie super. Już Ci zazdroszczę.

    A u mnie Fazer poszedł właśnie na przed sprzedażowe jazdy próbne...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #7388

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Dzięki! Też się na niego napaliłem ze względu na wygląd i luźny styl, taki właśnie urlopowy. Multistrada to motocykl bardzo praktyczny a to mam u siebie. Na wakacjach chciałem pojeździć czymś ciekawym. Jest w ofercie jeszcze Harley forty eight ale tam pasażerce będzie średnio wygodnie. Poza tym na kryzys wieku średniego jeszcze u mnie za wcześnie
    Dobra to Gutek odpada bo za slaby i taki to z wygladu ani naked ani choper/cruiser.
    Multistrada jak sam piszesz praktyczny dobry motocykl tylko ze tego typu juz masz. I tu sie w pelni z toba zgodze. Po co ci pozyczac cos podobnego typu jak juz jezdzisz. Ofc Multistrada jest wiel bardziej zadziorna niz CBF1000, to dobry i sprawdzony motocykl...ale ty juz masz takze dobry i sprawdzony motocykl.

    No i zostaje tylko Harley. Na pewno nie bedzie cherlawy bo ma okolo 100Nm z 1200 popjemnosci, solidna mase. Bedzie to dla ciebie absolutnie nowe doswiadzczenie wzgledem tego co masz na co dzien. Niskoobrotowa V2 kontra japonska R4.
    Po to jest urlop zeby sprobowac czegos nowego. A mz jazda Harleyem da ci wile nowych wrazen. A pasazerka jeden dzien wytrzyma.

    Zreszta Sporster 1200 to nie taki typowy Harley, tylko jego dynamiczniejza i zwrotniejsza odmiana.
    Takze ja bym bral Harego. Bo licza sie nowe doznania
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 17-09-2018 o 22:00
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #7389

    Domyślnie

    Gucia V7 bym odpuścił, a z czystej ciekawości z Harleyem bym się zapoznał.
    U mnie 100 KM, a jak wsiądzie moja plecaczkowa ważąca 56 kg to już jazda lipna. Jakby z polowa tych koni mechanicznych uciekła w las
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #7390

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Sluchajcie chlopaki. Tak zmieniajac odrobine temat. Jedziemy w przyszlym tygodniu na urlop I planuje wynajac motocykl na jeden dzien zeby pojezdzic po okolicy. Waham sie pomiedzy jazda z klasa na Gutku V7 (48 koni) a sprawna jazda na Multistradzie 950 (113 koni). Trasy to glownie krete gorskie drogi. Z jednej strony nie nastawiam sie na zapieprzanie, z drugiej obawiam sie, ze dla dwojga (oboje jestesmy dobrze zbudowani) 50 koni to bedzie malawo - teraz mam 100 I jest akurat, moze z malym zapasem. Jak sie jezdzi na 50 konnym sprzecie we dwoje? Wystarczy to do W MIARE sprawnego poruszania sie?
    Ja bym był ciekaw tego Moto Guzzi. Nietypowe moto z podobno bardzo elastycznym silnikiem, wcale nie takim słabym bo to v więc spory moment pewnie już od dołu. A że moc taka sobie to nie da się zapier... no ale to moto nie do tego. Poza tym to jest dosyć lekkie, więc tragedii bym się nie spodziewał. Na zakrętasy ponoć rarytas. Do tego wał korbowy umieszczony wzdłużnie - myślę że może być ciekawie. Inna rzecz że jak się na tym jedzie z pasażerem to nie wiem .
    Ostatnio z nudów jeżdżę trochę intruderem 1400 i całkiem mi się podoba. Bicie tych młotków całkiem przyjemne . Fakt że przy wyprzedzaniu jest trochę lipa ale ogólnie nudy nie ma, no i ten mega wygodny fotel ......

    A Harry... cóż to Harry + 1000 pkt. do lansu no i ten dźwięk.....
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 17-09-2018 o 23:40
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 739 z 1523 PierwszyPierwszy ... 2396396897297377387397407417497898391239 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •