Close

Strona 738 z 1548 PierwszyPierwszy ... 2386386887287367377387397407487888381238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 371 do 7 380 z 15474
  1. #7371

    Domyślnie

    Ale narciarskie rekawice tez sa z wytrzymalego materialu, (przynajmniej mozna sobie takie wybrac) poza tym jeszcze warstwa izolacji da pewna ochrone.
    Takze ja bym byl spokojny.

    Bralem pod uwage motocyklowe rekawice zimowe ale pamietam ze wybor w sklepie byl na zasadzie "pare na krzyz" albo mi nie pasowaly.
    A w Go Sport cala sciane mieli rekawic narciarskich do wyboru do koloru w korzystniejszych takze cenach.

    P.s Na pewno porzadna zimowa rekawica motocyklowa zapewni wyzszy poziom ochrony.
    Ale mz narciarska tez da rade i jest o wiele latwiej dostepna w szerszym wyborze.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 15-09-2018 o 18:15
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #7372

    Domyślnie

    Czy po tym zdjęciu dobrze wnoszę, że do każdego gaźnika jest oddzielny taki filtr stożkowy powietrza ?
    4 małe filterki powietrza ?
    Paliwo zasyfione mamy na markowych nawet stacjach. Wymieniałem wczoraj filtr paliwa w swoim dieslu, ledwo 30 tys przebiegu na tym filtrze, a producent zaleca co 60 tys wymianę. Wkład markowy PURFLUX zalepiony, zasyfiony, że żal patrzeć, a tankuje ON tylko w Shell i CK

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Jaki sobie profesjonalny gazdzet zafundowalem.
    Co by o czystosc gaznikow zadbac. Metalowa siateczka przy kraniku jednak ciut gorsza niz papier filtrujacy.
    Az jestem ciekaw jak ten filterek bedzie wygladal za 15 tys.


    Załącznik 13936


    P.s A i w Jawach, Ogarach i Mz-tkach byly inne filtry, moj jest bardziej profesjonalny, bo to zamiennik larssonowski filtrow do Yamahy i Kawasaki, wielu modeli.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 15-09-2018 o 21:48
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #7373

    Domyślnie

    No tak Robin. Jak 4 gazniki to kazdy ma swoj oddzielny filtr stozkowy, zakladany bezposrednio na gaznik.
    W samochodach daja jeden duzy stozek jakos na dolot.

    A tak ma marginesie to do takiego kompletu jest taki malutki filterek gratis(ten co na dole). Bo jak sie wywala dolot do puszki filtra fabrycznego do ktorego dolaczana jest odma.
    To trzeba jakos ogarnac co zrobic z przewodem od odmy silnika.
    I na niego idzie taki maly filterek K&N coby olej nam nie brudzil po silniku.
    Co jakis czas go wystarczy szmatka przetrzec, bo sie tak zapaca olejem.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #7374

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    No tak Robin. Jak 4 gazniki to kazdy ma swoj oddzielny filtr stozkowy, zakladany bezposrednio na gaznik.
    .
    Tak też myślałem, ale to pewnie razem z tym kominem Yoshimury ktoś się bawił w tuning Te filterki powietrza to myjesz jakoś czymś, nasaczasz, czy one suche żyją sobie ? Na hamownię Kawę stawiałeś ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #7375

    Domyślnie

    Nie te filtry nie maja byc suche.
    Co sezon (max 2)powinno sie je umyc i nasaczyc takim specjalnym olejem do filtrow.
    Ten olej taki czerwony jest.
    Bezporednio po myciu filtry maja czerwonawy odcien, ktory jednak zanika po paru miesiacach. Ale w dotyku czuc ze sa czyms tam "zaimpregnowane".

    Nawet sie przymierzalem do hamowni, myslalem i mysle o tym.
    Ale z drugiej strony 17-letniemu moto troche szacunku sie nalezy a nie zylowania do odciny na hamowni.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #7376

    Domyślnie

    Zrób mu prezent na osiemnastkę w postaci hamowni. Ciekawi jak to wyjdzie i będzie pan zadowolony.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7377

    Domyślnie

    Trzeba korzystać z pogody póki jest. Szczególnie na wyspach. Niedzielny poranek. 50 mil.


    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  8. #7378

    Domyślnie

    No i bomba. Ciesz się i jeździj kiedy możesz. Ja wczoraj zrobiłem ponad 200. Musiałem się trochę wyszumieć
    Pursue happiness with diligence

  9. #7379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    .. Musiałem się trochę wyszumieć
    Motor jest dobry na stres, na deprechę, na wszystko. Nawet jak w głowie szumi
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #7380

    Domyślnie

    To prawda choć ja mówię o czymś innym. Rano miałem jazdę z instruktorem więc bardzo przepisowo i zachowawczo. A popołudniu byłem umówiony z kolegą, który bardzo sprawnie ujeżdża Duke'a 690. Przejechaliśmy dużo kilometrów w niedługim czasie. If you know what I mean.
    Pursue happiness with diligence

Strona 738 z 1548 PierwszyPierwszy ... 2386386887287367377387397407487888381238 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •