Close

Strona 377 z 1548 PierwszyPierwszy ... 2773273673753763773783793874274778771377 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 761 do 3 770 z 15479
  1. #3761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuba_RT Zobacz posta
    Hehe, wyluzowany. Byleby nie za bardzo. Jak sobie gadaliśmy to w pewnym momencie mnie zmroziło; koleżka zaczął coś mówić, że w zakręty pięknie się na tym wchodzi na "przeciwskręcie" czy czymś takim podobnym; cokolwiek to by nie znaczyło - blady strach na mnie padł, a nawet nieco się spociłem


    Zerknąłem już na ceny. 7-14
    A Ty bez przeciwskrętu jeździsz?
    Pursue happiness with diligence

  2. #3762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    .....

    P.s A w ogóle to kiedy, jak dlugo i na czym jeździłes?
    Początki miałem na motorowerze Jawa 50, potem parę lat na oldskulowej już wtedy ruskiej Wiatce (skuterze ), potem przez chwilę był jakiś jeszcze bardziej oldsulowy Junak, następnie przez kolejną chwilę MZ250 a na koniec Jawa 350 chyba; a potem się ożeniłem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    A Ty bez przeciwskrętu jeździsz?
    Jak ostatni raz śmigałem na moto w 1991 to może i jeździłem "na przeciwskręcie" tylko o tym nie wiem
    niemniej zabrzmiało dzisiaj to groźnie
    Ostatnio edytowane przez kuba_RT ; 05-04-2017 o 19:49

  3. #3763

    Domyślnie

    Często jest tak, że się jeździ "nieświadomie", jak poznasz trochę moto, i zaczniesz zamiast "skręcać" kierownicą, tylko ją odpychać lub przyciągać, zauważysz że motocykl sam się " kładzie" do zakrętu i odwrotnie, wraca do pionu po wyjściu z zakrętu. Ważne jest by robić to ŚWIADOMIE, a kolejnym etapem jest, że tylko używasz przeciwskrętu. Szczególnie jest to pomocne jak siedzi plecak który nie bardzo chce współpracować
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  4. #3764

    Domyślnie

    Dobra, skoro mówicie, że warto się zainteresować tematem bo to HONDA to zadzwonię do koleżki. Niech się określi cenowo - będzie łatwiej deliberować. Rano coś wspominał o "okrągłej i wielce atrakcyjnej" (dla mnie) kwocie ale nie dociekałem wówczas co to znaczy.
    Ostatnio edytowane przez kuba_RT ; 05-04-2017 o 20:09

  5. #3765

    Domyślnie

    bierz i się nie zastanawiaj, bo zastanawiać się będziesz później, dlaczego dopiero teraz się zdecydowałeś - przy v-road to grzeczny, potulny jak owieczka
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #3766

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuba_RT Zobacz posta
    - Dunlopy Sportmax - gumy po 4 tyś km (choć DOT '11 !) - raczej nadają się jeszcze do jazdy bo wyglądają jak nowe
    NIE! Śmietnik!
    Chyba, że lubisz ryzyko i śliskie gumy...
    MZ nadadzą się tylko do jakichś wygłupów.
    D7100, D80, SB900, N18-70, Jupiter 21M/ЮПИТЕР 21М, Mir 24N/МИР 24Н, Helios 44M/ГЕЛИОС 44М, N AF 50 mm 1:1.8 Mk I, N AF 70-210 mm 1:4-5.6 D

  7. #3767

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kjakub Zobacz posta
    NIE! Śmietnik!
    Chyba, że lubisz ryzyko i śliskie gumy...
    MZ nadadzą się tylko do jakichś wygłupów.
    na całym świecie opony 6 letnie w motocyklu przechodzą badania techniczne - legenda pojawiła się po partii opon dunlop 24, które po półtora roku robiły się jak kamień, po prostu sprawdź ich twardość i ciesz się nauką jazdy, jeśli go kupisz, to wpisz to w nowe wydatki na przyszły sezon
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #3768

    Domyślnie

    Dycha. W tym parę godzin praktycznego instruktażu co i jak robić żeby dożyć spokojnej starości. No i mam teraz sporą ZAGWOZDKĘ.
    ....A myślałem, że mnie już takie rozterki "na stare lata" nie dopadną......

    Jakby mi ta zabawka nie przypasowała, a szczęśliwym zbiegiem okoliczności była w stanie niepogorszonym, to jest szansa ją odsprzedać z niedużym dyskontem następnej wiosny? Jak myślicie?
    Ostatnio edytowane przez kuba_RT ; 05-04-2017 o 21:17

  9. #3769

    Domyślnie

    stara zasada - biedniejszego zawsze znajdziesz, a cena czyni cuda - więc na pewno , zwłaszcza, że to dość chodliwy towar, zwłaszcza wśród "świeżaków"
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #3770

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuba_RT Zobacz posta
    ....może i jeździłem "na przeciwskręcie" tylko o tym nie wiem
    niemniej zabrzmiało dzisiaj to groźnie
    To tak jak większość, bo inaczej się nie da, tylko dziś tą technikę zdefiniowano i ludzie na tym jeszcze pieniądze robią.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 377 z 1548 PierwszyPierwszy ... 2773273673753763773783793874274778771377 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •