Close

Strona 241 z 1522 PierwszyPierwszy ... 1411912312392402412422432512913417411241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 401 do 2 410 z 15220
  1. #2401

    Domyślnie

    Tylko pytanie czy kupować wysokie buty skórzane czy takie twarde sportowe z protektorami... różnica w cenie może być znaczna. Niektórzy polecają buty za 300 zł i piszą że są świetne itp. byłem w sklepie i koleś zaczyna przygodę z moto kupował buty SIDI za 1300 zł bo bezpieczeństwo wygoda itp. Wiadomo zależy kto ma jaki portfel. Z ciekawości przymierzylem te buty SIDI super fajne dopasowane regulowane zapiecie w 3 miejscach super ochraniacze protektory ale to typowe buty na tor chyba?
    Wziąłem do ręki inne buty skórzane wiecie takie lekkie ale wysokie i się zacząłem zastanawiać jak ten but ma ochronić moją stopę podczas wypadku np uderzenie w bok motocykla przez auto na mieście...
    Kto pomyśli że mam rozkmine a jeszcze moto nie kupiłem ale właśnie dlatego pisze na foum i pytam o opinię.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  2. #2402

    Domyślnie

    Jest jeszcze jeden podział, na tych co zaliczyli glebę i się do tego przyznali i ci co się nie przyznają a zaliczyli
    Buty tylko wysokie, ja miałem Sidi Adventure z GT, trochę ciężko się w nich chodziło, sztywne bardzo. Teraz mam Alpinestars Tukan GT i polecam na długie trasy, jedzie się jak w "salonce". Membrana GT sprawia, że nawet upalne regiony są do pokonania bez problemu. Fakt, że buciki nie należą do tanich, ale już nie założyłbym nic innego.

    Te SiDi Adv to nie żadne torowe buty, to są jak sama nazwa wskazuje buty typowo turystyczne.
    PS. Koniecznie bierz o jeden numer większe, noga podczas dłuższej jazdy puchnie i może być niekomfortowo, długie buty i tak trzymają się dobrze na nodze.
    Ostatnio edytowane przez tomajk ; 07-11-2016 o 12:09
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  3. #2403

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta

    PS. Koniecznie bierz o jeden numer większe, noga podczas dłuższej jazdy puchnie i może być niekomfortowo, długie buty i tak trzymają się dobrze na nodze.
    Wielka słuszność, albo przynajmniej pół numeru większe bo puchną nogi jak cholera.
    ..
    W tym doradzaniu koledze pamiętajmy, że Jego naturalne środowisko motocyklowe to miasto, czyli od kafejki do kafejki, do parku, a z miasta do miasta to z Gdyni do Gdańska
    Żadne trasy, bo 140 km do rodziców raz na kwartał to też żadna trasa.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #2404

    Domyślnie

    Jeśli to będzie jazda tylko w poszukiwaniu adrenaliny to faktycznie, jeśli jednak zasmakuje przyjemności z jazdy to odpowiedni ubiór w tym pomaga a do tego podnosi bezpieczeństwo.
    Wiadomo, że jak ktoś ci przypierdzieli solidnie to żadne ubranko nie pomoże, ale jakiś umiarkowany szlif pozwala pozbierać się szybko i korzystać z życia.
    Ja kiedyś też myślałem, że takie tam przejażdżki mi wystarczą, bardzo szybko jednak człowiek zapuszcza się dalej i dalej, po paru miesiącach dziabnąłem 11tyś km a przyszły rok zapowiada się jeszcze bogatszy.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  5. #2405

    Domyślnie

    Panowie jeździł ktoś z Was Yamhą XT 660 tak z lat 2004-2008 . Może ktoś posiadał paskudę ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #2406

    Domyślnie

    Sam sobie odpowiedzialem na pytanie wyzej
    Karnąłem się dziś się u sprzedającego Yamhą XT 660 co prawda trochę moto dojechane jak na moje wymagania, ale wrażenia z jazdy niesamowite. Sprzęt szatański po prostu. Jakby tak założyć jakieś soft enduro oponki zamiast tych szosówek to można by po lekkim terenie jeździć. Gang dużego silnika na singlu robi wrażenie nawet na fabrycznym wydechu. Na mordzie banan
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #2407

    Domyślnie

    Miałeś pogodę na jazdę moto ?
    Ja dziś skrobalem szybki do tego mokro i wietrznie itp
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  8. #2408

    Domyślnie

    W samo południe świeciło u mnie piękne słoneczko i było z 5 stopni na plusie i suchutko na jezdniach, ale fakt zmarzłem.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #2409

    Domyślnie

    Czyżbyś się słabo ubrał ?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  10. #2410

    Domyślnie

    Ja dziś tylko odrobinkę zmarzłem w czubki palców, a tak ogólnie to bardzo przyjemnie się jeździło.
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 241 z 1522 PierwszyPierwszy ... 1411912312392402412422432512913417411241 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •