Close

Strona 1022 z 1545 PierwszyPierwszy ... 225229229721012102010211022102310241032107211221522 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 211 do 10 220 z 15441
  1. #10211

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Opony to masakra sa...co chwile mi tyl albo przod uciekal :/
    To ze wy zolnierzu nie potraficie jezdzic tym sprzetem jak na rasowej crosowce, to nie zmaczy ze sie nie da.
    Zreszta to sprzet, ktory ma dowiezc wazny meldunek pod ostrzalem w czasie wojny a nie do wsciekania sie i skakania, jak to zapewne uskuteczniales.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #10212

    Domyślnie

    a tych :małych" XL, nie będą sprzedawać ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #10213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To jest słuszna słuszność, bo nic nie zastąpi wrażeń z pierwszego dosiadu motocykla. Może być wow, ale fajnie, może coś od razu nie pasować. Mierzyć, przymierzać się to najważniejsze.
    ALE ALE aby sobie pomoc i oddzielić ziarna od plew albo ułatwić orientacje przez porównania jest genialny symulator pozycji na motocyklu.
    To bardzo dobra strona, kiedys ja patrzylem z ciekawosci, po twoim zachwalaniu.
    Takie wstepne dopasowanie, ale real i przymierzenei musi byc.
    Bo ludzie naprawde sa roznej budowy...
    Widze jakies zaawansowane ustawienia z noga na podnozku i na ziemi. Nie doszedlem do tych funkcji. Choc po co sprawdzac pozycje z nogami na ziemi.


    A propo wygody jazdy.
    Kiedys na jakims Otwarciu sezonu motcyklowego (bylo kiedys takie duze w Wawie) widzialem starszego sporta przerobionego na agresywnego rat-bike. Czarny mat, naspawany napis "Hunter" na baku. No wygladal groznie.
    I zamiast siedzenia, znaczy zamiast gabeczki i "skory" byl kawalek blachy falistej docietej w ksztalt siedzenia.
    Nie smiem twierdzic co odczuwal jezdziec po dluzszej trasie. No chyba ze byl twardszy niz sam Mad Max.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #10214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To ze wy zolnierzu nie potraficie jezdzic tym sprzetem jak na rasowej crosowce, to nie zmaczy ze sie nie da.
    Zreszta to sprzet, ktory ma dowiezc wazny meldunek pod ostrzalem w czasie wojny a nie do wsciekania sie i skakania, jak to zapewne uskuteczniales.
    Umiejętności umiejętnościami ale te opony nadają się jedynie do palenia na demonstracji.
    Pursue happiness with diligence

  5. #10215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To ze wy zolnierzu nie potraficie jezdzic tym sprzetem jak na rasowej crosowce, to nie zmaczy ze sie nie da.
    Zreszta to sprzet, ktory ma dowiezc wazny meldunek pod ostrzalem w czasie wojny a nie do wsciekania sie i skakania, jak to zapewne uskuteczniales.
    panie... ja na babci jechałem a nie na KTMie xD


    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    a tych :małych" XL, nie będą sprzedawać ?
    Co prawda czarne blachy ma ale jest w kwiecie wieku. Jeszcze długo pojeździ.


    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Umiejętności umiejętnościami ale te opony nadają się jedynie do palenia na demonstracji.

    Z tym się zgodzę.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #10216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Ja nareszcie mogłem się dziś na legalu przejechać. A że wszystkie knajpy zamknięte to musieliśmy wymyślić coś innego na przekąskę.

    Załącznik 39477
    Kielbasa zalonieta przez dym...ale ten sloik musztardy sugeruje ze porzadna grillowa wyzerka byla.
    No kurde az musze jutro albo pojutrze grilla zrobic, tak mnie to zdjecie nakrecilo.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #10217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Kielbasa zalonieta przez dym...
    Sorry...

    00100lrPORTRAIT_00100_BURST20200515135731488_COVER.jpg
    Pursue happiness with diligence

  8. #10218

    Domyślnie

    oooo, a pro po multitoola, to kupiłem chńczyka, czyli 1/5 ceny "topowego", a że ma lekkiego takiego malutkiego "bzika" na tym punkcie (czyli w każdym pojeździe zestaw narzędziowy plus scyzoryk), to mam porównania, podsumowując bez zegarka i multitoola nie wyjeżdżam z domu (tych elementów bez, których nie wyjeżdżam jest oczywiście więcej
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #10219

    Domyślnie

    Na zdjęciu jest Leatherman kolegi. Ja mam jakąś podróbkę z Lidla i jestem równie zadowolony co kolega. I mi nie będzie szkoda wbijać nim gwoździ
    Pursue happiness with diligence

  10. #10220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    najbezpieczniejszy, najlepiej wykonany Honda Hornet 600
    I chyba najnudniejszy z tych wszystkich . Natomiast ma według mnie inne zalety - jest bardzo wygodny - nawet dłuższa trasa nie męczy i jest lekki i stosunkowo dobrze wyważony. Dla początkujących to jest w ogóle jeden z pierwszych i najlepszych wyborów na rynku.


    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta

    Masz jeszcze w zasięgu Suzuki Gladius
    Tak ale to jest typowy mieszczuch, na trasę niewygodny jak cholera. Przynajmniej siedzenie by musiał zmienić.

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    MT 07 , a wiem to od 3 userów tego moto co go mieli 2-3 sezony to generalnie niesamowicie dobry motocykla, ale ma wadę w trasy, bo w mieście to nie problem. Motocykl ten jest tak gustownie zaprojektowany, że z przodu niemal nie ma motocykla Wiej na nim podobno szczególnie bardziej niż na każdym innym nakedzie ze starszej generacji gdzie cokolwiek na wysokości kierownicy jest przed kierowcą. W MT 07 jest tylko rurka kierownicy i mały zegareczek doczepiony do prawej jakby od skutera ....
    Potwierdzam rzeczywiście jest takie odczucie. Mój znajomy ksiądz kupił sobie nówkę i miałem możliwość trochę pojeździć. Z mniejszych nakedów, które znam to jest moim zdaniem najciekawsze moto. Naprawdę widać że zrobiła go nie byle jaka firma .
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 1022 z 1545 PierwszyPierwszy ... 225229229721012102010211022102310241032107211221522 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •