Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie W ciemnej rozpadlinie

    Zdjęcie bardziej jako wprawkowe niż jako "dzieło skończone". Pierwszy raz skusiłem się na składanie zdjęcia z dwóch ekspozycji. Ciemna ponura rozpadlina przy wschodzie słońca...

    ***


    ***
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Zdjęcie bardziej jako wprawkowe niż jako "dzieło skończone". Pierwszy raz skusiłem się na składanie zdjęcia z dwóch ekspozycji. Ciemna ponura rozpadlina przy wschodzie słońca...
    To tym razem bardzo Ci się nie udało. Wręcz napiszę, że ogromny krok wstecz. Zdjęcie wygląda jak jedna ekspozycja mocno nie doświetlona. Kadrowo nie najgorzej ale nie powala.

  3. #3

    Domyślnie

    Podoba mi sie taki mroczny nastrój, ja jestem na tak.

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo fajny tajemniczy klimat, wręcz posmak analogu - ja jestem bardzo na tak

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wiem jak smakuje analog, ale bardzo mi się podoba ten mroczniak.
    LED ZEPPELIN

  6. #6
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo odpowiada mi klimat tego zdjecia. Niezle to wyszlo.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie też się bardzo podoba, ale jednak ciut za ciemno. Może w nocy się lepiej ogląda, ale w dzień trzeba się chwilę wpatrzeć i przyzwyczaić oko
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    Spodziewalem sie czegos innego.........wparawkowo powiadasz......jako wprawka wyszlo ale nie podoba mi sie, tak jak inne twoje zdjecia sa dopracowane to to zjdecie tak nie wyglada..........

  10. #10

    Domyślnie

    Ciemny klimat jest i nawet mnie się podoba , ... a może jednak trochę zbyt ciemny ?.
    Pozdro. Wojtek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •