Close

Strona 51 z 3102 PierwszyPierwszy ... 414950515253611011515511051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 31017
  1. #501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    ale tani to nie jest co?
    A ile kosztuje D300s albo 50d ktore nie uchodzą za jakieś arcymega drogie i zaawansowane maszyny ? To ciekawe ze nikt nie mówi - woow kupiłeś cyfre za 6000, zwariowałes ??? To normalne ze ktoś ma cyfrowe body za tyle, nikt na takiego osobnika dziwnie nie patrzy. Ale jak juz ktoś ma analoga za tyle to jest od razu dziwne spojżenie na dzien dobry. No bo kto to widział analog za 6 tysięcy matko bosko czestochowsko... A przecież to moj podstawowy sprzęt, prócz niego tylko 4x5 za tysiaka.. Co to bedzie jak kupie toyo za 1200$...
    Ostatnio edytowane przez pastwisko ; 02-12-2010 o 14:56 Powód: ort & dopisek
    Völkchlor

  2. #502

    Domyślnie

    odnosnie cen na analogi to MP i M7 wlasnie podrozaly o 400$ i teraz sa do kupienia za jedyne 5tys$
    Road to Manila

  3. #503
    teo
    Gość

    Domyślnie

    Cóż, ja zapłaciłem za FM2n i motor 318 funtów. Czy to dużo? Na to pytanie każdy musi sam sobie udzielić odpowiedzi we własnym zakresie. O FM2n marzyłem długie lata i zawsze jakoś odkładałem to na później. Kupowałem ten aparat z myślą, że już go nie wydam dalej, że będzie mój do końca - jego, mojego albo naszego Dlatego ważne było dla mnie znalezienie dobrego egzemplarza i kupienie go w pewnym miejscu. I udało się, bo aparat wygląda jakby wczoraj opuścił fabrykę, a 12 miesięcy gwarancji to już naprawdę wisienka na torcie.

  4. #504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teo Zobacz posta
    Cóż, ja zapłaciłem za FM2n i motor 318 funtów. Czy to dużo?
    Dużo!
    Ja za taki sam zestaw na naszej giełdzie dałem 600 PLNów. Stan zarówno FM2 jak i MD-12 sklepowy. No wisienki nie było, ale zapłaciłem 2,5 raza mniej.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #505
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nie pisałem, że tradycyjny sprzet foto jest drogi tylko że ten konkretny sklep jest taki

  6. #506
    teo
    Gość

    Domyślnie

    lucky you zdyboo a sklep fajny i na pewno jeszcze się tam wybiorę za jakiś czas - być może po f4s do kompletu, bo to też marzenie z dawnych lat, heh. teraz muszę się jakoś z filmami zorganizować i pewnie zrobię tak jak kiedyś: kupię kasetki i ładowarkę do filmów z metra. No i jakiś koreks z kaskadą... ktoś może coś polecić?
    Ostatnio edytowane przez teo ; 02-12-2010 o 16:09

  7. #507

    Domyślnie

    no w grays nie jest tanio, ale z nie spotkałem jeszcze sklepu z tak bogatą ofertą i tak dobrą obsługą

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teo Zobacz posta
    No i jakiś koreks z kaskadą... ktoś może coś polecić?
    Kolega używa Jobo, ale jak zobaczyłem ceny, to jednak kupiłem Kaisera, w myśl zasady dobre i tanie.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #509
    teo
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem, czy Jobo nie są bardziej oszczędne jeśli chodzi o ilość potrzebnej chemii - więc pewnie jakoś się to tam zwraca po jakimś czasie. Kaisera miałem i był całkiem wygodny, a kaskadę zrobiłem sobie sam z jakiegoś wężyka - ale wszystko gdzieś się zasiało podczas przeprowadzek...

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teo Zobacz posta
    nie wiem, czy Jobo nie są bardziej oszczędne jeśli chodzi o ilość potrzebnej chemii
    ja w swoim uzywam 270ml - to raczej spora oszczędność - bo w normalne zdaje się wchodzi ponad poł litra
    Völkchlor

Strona 51 z 3102 PierwszyPierwszy ... 414950515253611011515511051 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •