Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: krople v2

  1. #1

    Domyślnie krople v2

    kontynuacja wątku
    2 podejście do tematu

    #1

    #2

    #3

    #4

    #5

    #6

    #7

    #8



    Pozdrawiam
    Mateusz
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 29-12-2009 o 00:17
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  2. #2

    Domyślnie

    Matryca do wyczyszczenia bo psuje odbior, a jesli nie matryca to przynajmniej wystepluj kropy w programie graficznym. Jest juz lepiej z obrazem i widze ze stosujesz inne tla. POdpowiem ci ze mozna oprocz tel pobawic sie samymi plynami. Bardzo ladne efekty daje mleko, albo wino (moze byc rozrzedzone jak CI szkoda,) albo jakis metny napoj - pomaranczowy. Pokombinuj. Ja na poczatku robilem typowe krople jakis wiele , a potem rozkrecilem sie na tyle ze puscilem wolno cala zabawe.

    mozesz spojrzec tutaj: http://www.jblaminsky.com/galeria/krople/ Chociaz przyznam ze prace stare, bez uzycia flesza zewnetrznego, robione Canonem 350D i obiektywem Sigma 28-90 ciemnym jak...
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  3. #3

    Domyślnie

    co do plam to wiem, ale już wczoraj nie miałem siły i tylko z automatu zmniejszyłem + ramka,podpis.

    Co do innych płynów to myślałem nad tym tylko nadal nie wiem jak to dozować? Jak Ty to robiłeś żeby leciały krople, w to samo miejsce z podobną częstotliwością?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #4

    Domyślnie

    1,6,7,8 - ogolnie fajna seria

    ale w 3 widac kafle w odbiciu, wiec jako tło i za siebie daj jakis materiał..

  5. #5

    Domyślnie

    wystarczy , ze odkrecisz kran na tyle delikatnie, ze sam sobie zdozujesz czas kropli. albo beda Ci spadaly szybciej albo wolniej. Tylko trzeba to robic z wyczuciem. (nie slyszales kiedy problemow z kapiacym kranem? DOkladnie taki samo "popsucie" musisz wywolac u siebie. No i oczywiscie powinny CI spadc mniej wiecej w to samo miejsce wiec i nie potrzeba Ci nie wiadomo jakiej glebi ostrosci. Jak masz glęboki zlew to mozesz sobie podstawic cos pod naczynie w ktore kapie woda i bedziesz mogl obserwowac krople z poziomu, a nawet nie bedziesz musial w wizjer patrzec wiecej tylko staral sie zlapac krope patrzac na nie nawet z gory (wychodza pewniejsze strzaly!)
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  6. #6

    Domyślnie

    Co do kropli wody to wiem
    pytałem bardziej o to mleko itp o którym mówiłeś. Jak to dozujesz?
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  7. #7

    Domyślnie

    co do mleka... mialem taka kostrukcje nad zlewem, na niej stal kartonik od mleka z odpowiednia dziurka.... do kartonika wlewalem to co mi sie podobalo. A do tego pamietaj , ze nie musisz lac mleka, wystarczy , ze zbiorniczek do ktorego wpada kropla wypelniasz mlekiem a kropla, ktora spada do pojemnika natychmiast przejmuje mleczną barwe.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajne ujęcie zwykłego tematu jakim jest woda, a tym bardziej kran widze, że wiele tu możliwośći powstało i ciekawych rozwiązań. Niektóre wyszły jakby to był lód albo stal. Podoba się

  9. #9

    Domyślnie

    zapiera dech w piersiach. świetnie podoba sie oczywiscie

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjęcia super!
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 29-12-2009 o 00:18

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •