Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Zapisywanie w CaptureNX

    Witam
    Po przeinstalowaniu CNX wszystko działa poprawnie, natomiast program odmawia zapisania pliku i to we wszystkich dostępnych wersjach. Jak można odblokować zapisywanie?
    Pozdrowienia Jan
    ---------------------
    D50; kity 17-55 i 55-200; Tamron 18-250; N105/2,8; N50/1,4D; www.lasowy.republika.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Odmawia tylko zapisu do istniejacego NEFa, czy do innych formatow (TIFF, JPG) takze? Jesli nie chce zapisac jedynie do juz istniejacego pliku, to sprawdz, czy nie jest zabezpieczony przed nadpisaniem.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Odmawia tylko zapisu do istniejacego NEFa, czy do innych formatow (TIFF, JPG) takze? Jesli nie chce zapisac jedynie do juz istniejacego pliku, to sprawdz, czy nie jest zabezpieczony przed nadpisaniem.
    Nie zapisywał żadnych plików i to zarówno pobranych z dysku jak i z karty.
    Piszę w czasie przeszłym, bo dostałem bardzo zdecydowaną odpowiedź z Nikona, że CNX w wersji 1xxx nie działa pod Vistą 64 (chociaż mój działał ponad rok). Byłem gotów kupić wersję 2xx, ale przezornie ściąnąłem trial ze strony Nikona. I tu znowu problem... Wprawdzie program otwiera się błyskawicznie, od razu w trybie przeglądarki, ale za to .... nie otwiera plików w edytorze! Przy próbie otwarcia program sie zawiesza i zamyka. Wszytkie typy plików i wszystkie źródła. Koresponduję cały czas z serwisem N. Widzę, że starają się pomóc...
    Pozdrowienia Jan
    ---------------------
    D50; kity 17-55 i 55-200; Tamron 18-250; N105/2,8; N50/1,4D; www.lasowy.republika.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Gdzie na stronie N czytalem ze wersja 1xx i 2xx zainstlowana na tym samym komputerze sie gryzie i sugerowali calkowite wywalenie pierwszej wersji i posadzenie tylko dwojki. Wiec moze wywal obie i zainstaluj tylko dwojke.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janj Zobacz posta
    Wprawdzie program otwiera się błyskawicznie, od razu w trybie przeglądarki, ale za to .... nie otwiera plików w edytorze! Przy próbie otwarcia program sie zawiesza i zamyka.
    Hmmm... Ostatnie wersje (2.2.3, 2.2.4) bankowo pracuja na Win 7 64. Nic sie nie wiesza, i wszystko dziala poprawnie -- powinno wiec tak samo zachowywac sie na Twojej Viscie. Jednakze NC to kaprysny soft i byc moze jakis malenki problem w Twojej instalacji systemowej tak mu przeszkadza.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    Gdzie na stronie N czytalem ze wersja 1xx i 2xx zainstlowana na tym samym komputerze sie gryzie i sugerowali calkowite wywalenie pierwszej wersji i posadzenie tylko dwojki. Wiec moze wywal obie i zainstaluj tylko dwojke.
    Teoretycznie tak zrobiłem. Przed zainstalowaniem 2xx odinstalowałem 1xx. Ale nie wiem, czy gdzieś jakieś zapisy z 1xxx nie zostały... Oczywiście odinstalowałem deinstalatorem z Visty.
    Pozdrowienia Jan
    ---------------------
    D50; kity 17-55 i 55-200; Tamron 18-250; N105/2,8; N50/1,4D; www.lasowy.republika.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •