Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Cotton Carrier - ma ktoś ten wynalazek?

    Natrafiłem na coś takiego cudacznego jak cotton carrier:
    Cena z przesyłką do nas to 159$ więc tanio nie jest ale patent wydaje się przemyślany i w miarę bezpieczny do noszenia sprzętu. Z pewnością to alternatywa dla pasków R-Strap. Zastosowanie raczej do szeroko pojętej reporterki, w tym m.in. ślubniaków. Może ktoś z forumowiczów zanabył ten wynalazek i podzieli się uwagami?
    Tutaj stronka producenta, polecam filmy - widać wszystko.
    Ostatnio edytowane przez BlackRoger ; 27-11-2009 o 16:02
    Nikon Z6 II, Nikkor Z 50mm/1,8 S, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  2. #2

    Domyślnie

    To paski od aparatow juz nie wystarczaja?
    Patrzac na zdjecia ktore podlinkowales, wydaje mi sie, ze to cos sluzy do tego, zeby mozna bylo sobie rece na biodrach oprzec, albo pm po dupie poklepac.
    Ciekawe kiedy ktos wpadnie na pomysl, zeby wyprodukowac taki uchwyt do lydki, zeby np. nieuzywane w danej chwili obiektywy nosic tak, jak noz u pletwonurka.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #3

    Domyślnie

    A da się z tym biegać?
    FX był i się zmył...

  4. #4

    Domyślnie

    Stig czytając Twojego posta zakrztusiłam się kawą
    Cóż takiego czegoś to ja jeszcze nie widziałam, a obiektyw na łydkę ćzemu nie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Patrzac na zdjecia ktore podlinkowales, wydaje mi sie, ze to cos sluzy do tego, zeby mozna bylo sobie rece na biodrach oprzec, albo pm po dupie poklepac.
    Jeżeli panią młodą poklepać to może warto.
    Miałem kiedyś uchwyt do telefony działający na podobnej zasadzie i przynajmniej raz w tygodniu telefon zaliczał glebę
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rg2000 Zobacz posta
    A da się z tym biegać?
    Uciekać chcesz przed młodym po klepnięciu młodej?
    Nikon Z6 II, Nikkor Z 50mm/1,8 S, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Konstancin
    Posty
    30

    Domyślnie

    Mam to od jakiegos czasu.
    Wygodne bardzo, da sie w tym spokojnie wejsc na jakas gorke, w krzaki itp. i to z np. D300 z zapietym 70-200, z boku D700 z 24-70. Ostatnio nawet wykonalem eksperyment i powiesilem sobie D300 z 200-400, ale to juz nie bylo zbyt wygodnie...
    Ma tylko jedna wade - wyglada sie w tym idiotycznie (zona sie do mnie nie przyznaje).
    Uzywam na wyprawach w dzikie miejsca (co by znajomi mnie nie zobaczyli)

    Jednym slowem polecam. Rece wolne, ciezar doskonale rozlozony, da sie chodzic dlugie godziny... Nie wiem jak slubniaki, tutaj moze byc lekki problem; fotograf moze sie stac centrum zainteresowania, zamiast mlodych.

  8. #8

    Domyślnie

    Taki patent wcale nie jest potrzebny niektórym ślubnym foto do zwrócenia na siebie uwagi, mają na to inne sposoby - myślę że ten wynalazek w kościele przy czarnej koszuli i marynarce będzie średnio zwracać uwagę. Bardziej mi chodzi o wykorzystanie tego w przypadku posiadania dwóch body a z drugiej strony jeszcze jest miejsce na dodatkowe szkło w futerale do podwieszenia. Przy jednym korpusie myślę że nie zaprzątałbym sobie tym głowy.
    Nikon Z6 II, Nikkor Z 50mm/1,8 S, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  9. #9
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Było coś podobnego ostatnio na forum (podobny system mocowania body), w formie pasa biodrowego; chyba wyglądło mniej "idiotycznie".
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Było coś podobnego ostatnio na forum (podobny system mocowania body), w formie pasa biodrowego; chyba wyglądło mniej "idiotycznie".
    No to chyba musiałoby być z czymś takim gratis:
    http://www.jonexsport.pl/oferta.html?cid=1015&pid=1032
    Nikon Z6 II, Nikkor Z 50mm/1,8 S, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •