Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Arsenał - wjazd główny


  2. #2

    Domyślnie

    mało udane niestety. Kadr nieatrakcyjnie skomponowany i nieproporcjonalny (wejscie do reszty).
    Podobnież niezbyt fortunna perspektywa, a i sama konwersja nie dodaje uroku tej fotce.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    mało udane niestety. Kadr nieatrakcyjnie skomponowany i nieproporcjonalny (wejscie do reszty).
    Podobnież niezbyt fortunna perspektywa, a i sama konwersja nie dodaje uroku tej fotce.
    Dzięki za szczerość. Przyjmuję na klatę Co prawda odnośnie kompozycji i perspektywy mam zdanie odmienne i tu za bardzo nie ma o czym dyskutować - ot po prostu subiektywne odczucie. Natomiast rozwiń jeśli możesz tą część o konwersji bo w tej materii konkretne uwagi są zawsze przydatne.

  4. #4

    Domyślnie

    mówisz, ze kompozycja i perspektywa ok ? No nie wiem elix, czy patrzymy na te samo zdjecie...
    A co do konwersji. Popatrz jaka szara jest budowla, szary trotuar i niebo. Jak mało detali widocznych jest na fasadzie, jak bardzo uboga w szczegóły i przejscia jest woda.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    Patrzymy zapewne na (prawie) to samo. Jakby mi się nie podobało to bym tu pewnie nie wstawił - ale jak już mówiłem zawsze jestem wdzięczny za szczerość bo zawsze można coś zrobić lepiej. Co do braku detali na fasadzie to po części się z tobą zgadzam - nie jest to jednak tylko wina konwersji, ale także pomniejszania do sieci (być może nieumiejętnego). Tak czy inaczej uwagi przyjmuję z pokorą

  6. #6

    Domyślnie

    Lubie ten Elix'owy styl fotografii Świetna praca
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  7. #7

    Domyślnie

    Ooo - dobrze, że komuś jednak się spodobało - w dwójkę zawsze raźniej

  8. #8

    Domyślnie

    Jak dla mnie dołu za dużo i szkoda braku szczegółów na fasadzie. Wczoraj patrzyłem na to zdjęcie dłuższą chwilę i nie wiedziałem co jest nie tak. Może wstaw deczko większe? (chociaż na długim boku masz 800px więc jak dasz 1000 to już mi się np nie zmieści na ekranie całość, ale może te szczegóły nie przepadną)
    Dziwnym nie jest

  9. #9

    Domyślnie

    elix, powiem ci, że przychylam się do zdania Lecha.
    Na dodatek nie podoba mi się, że jest AŻ tak ciasno.
    Wolał bym z tym budynkiem z lewej strony, ale tak by było wzdłużnie.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  10. #10

    Domyślnie

    OK - dzięki za konkrety chłopaki.


    PS. Konrad - zrobiłem parę eksperymentów z SNSem (zachęciłeś mnie ) i akurat w przypadku tego zdjęcia rezultaty są dość podobne do powyższego. Zobaczę sobie jak to wyjdzie na papierze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •