A więc jak w temacie - na czym siedzicie moi mili przed komputerem? Przyznam, że chciałbym coś wygodnego, zdrowego oraz nie zabijającego mnie ceną (wiem, że mało konkretnie ale po prostu nie chce, aby ktoś kierował się ceną lub maksymalna kwotą jaką mogę przeznaczyć na zakup) Przewertowałem net i wytypowałem kilka modeli:

1) Zachwalany, nie rozpada się jak chińskie wynalazki z allegro po paru miesiącach ( chociaż glowy nie dam, że nie jest chiński) link

2) Tutaj podobnie, chociaż można również przeczytać negatywne opinie na temat trwałości tego fotela - link

3) Ten jest wychwalany pod niebiosa i ponoć nie ma wad (ja widzę jedną - cena jest taka sobie) - link

Na krzesło/fotel z firm takich jak ta lub ta najzwyczajniej w świecie mnie nie stać. (fotel z drugiego odnośnika to wydatek ok 1500 zl...)

Proszę o opinie ludzi, którzy posiadają/używają dany model. Z góry za wszystkie dziękuje.

(Tak poza tym to nie wiem czy w dobrym dziale wstawiam tego posta - jeśli mod uzna, że w złym to proszę przenieść
do Cafe )