Close

Strona 12 z 65 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 642
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    Czy ktoś siedział na fotelu Ergomax Flexi + i może coś o nim napisać, czy wart zainteresowania?
    mialem na nim okazje posiedziec, ale wybralem Ergohumana tej samej firmy..


    obydwa wykonane high-endowo, masywne i ciezkie. Moj uzywam 12h dziennie i jeszcze nic nie zaskrzypialo - cisza jak makiem zasial

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hurra! Zobacz posta
    Moj uzywam 12h dziennie i jeszcze nic nie zaskrzypialo - cisza jak makiem zasial
    a ile ważysz ?
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  3. #113

    Domyślnie

    87kg ale z dziewczyna na kolanach tez nie skrzypi

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hurra! Zobacz posta
    87kg ale z dziewczyna na kolanach tez nie skrzypi
    ale ja bez dziewczyny tyle co ty z nią i strasznie mi ciężko znaleźć coś pancernego i do tego wysokiego - coby mi zagłówek nie był załopatnikiem
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  5. #115

    Domyślnie

    Ja sobie robię krzesło z fotela pochodzącego z Saaba 9-5 i to jest fotel a nie jakaś popierdółka Jeden mogę sprzedać (sam fotel), czarny skórzany (naturalna), stan bdb -świeżo konserwowany środkami Gliptone. Ma regulacje podparcia odcinka lędźwiowego, maty grzewcze, poduszkę powietrzną i system WHIPS -można poczuć się bezpiecznie przed biurkiem
    Ostatnio edytowane przez slivus ; 26-05-2011 o 18:25
    nic

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siona Zobacz posta
    ale ja bez dziewczyny tyle co ty z nią i strasznie mi ciężko znaleźć coś pancernego i do tego wysokiego - coby mi zagłówek nie był załopatnikiem
    Nie lękaj się, Ergohuman da radę (znam z autopsji), chyba że chcesz dołożyć to kup Ergohuman Plus.
    MarcinWilk

  7. #117
    John_88
    Gość

    Domyślnie

    a ja polecam fotele firmy Bejot, sam mam taki fotel
    Polecam...

  8. #118

    Domyślnie

    A czy na tych Bejotach można się bujać ?

  9. #119
    John_88
    Gość

    Domyślnie

    wypuścili ostatnio nową serie foteli z mechanizmem, który umożliwia ruch we wszystkich płaszczyznach. Nie ogranicza wcale ruchów dzięki czemu ma się poczucie zwiększonej przestrzeni wokół siebie. Jest to mechanizm VMS,
    Tyle wiem ale tak jak już pisałem polecam..

  10. #120

    Domyślnie

    Pozwolicie, że odświeżę temat troszkę - czy ktoś miał/ma i może powiedzieć, czy warto się tym wynalazkiem zainteresować ? Pytam, bo ktoś wcześniej wspominał o doktorze i krześle na sprężynie (jestem bardziej niż pewien, że chodziło o ten właśnie wynalazek). Cena trochę studzi zapędy, ale możliwe, że uda mi sie go dostać w dużo lepszej.


    A wynalazek ten zwie się Swopper:

    Ostatnio edytowane przez locos ; 09-08-2011 o 22:40

Strona 12 z 65 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •