Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie CAMERA RAW - problem z zapisem w JPG

    Witam czytających.

    Mam taki problemik. Wczytuję NEFa do ACRa, poddaję je obrubdze - na koncu robię crop-a i w tym momencie po wierdzeniu obszaru i próbie zapsiania wybranego obszaru NEFa w postaci pliku JPG, ACR zaczyna zapisywać zdjęcie i trwa to w nieskończoność, proces się nie kończy powodzenie - nie ma tego problemu gdy zdjęcie po obróbce, ale bez uzycia funkcji crop zapisuję w JPGu?

    Czy Ktoś z Was sie spotkał z takim problemem? W czym moze tkwić problem - dodam że sytuacja zaczęła mieć miejsce nagle - wcześniej ACR działał normalnie.

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam - Rafał.
    Szaleniec z | D700 | D300 | N50/1.4G | N35/2 | N17-55/2.8 DX | S70-200/2.8 | SB900 | SB800 | + 1000 dziwnych pomysłów

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawa sie rozwiązała chyba sama - wczoraj zaobserwowałem, że i w PSie i Bridgu "zniknęło" z menu Plink->Automatyzuj-> polecenie Stykówka II. Chyba się kłania reinstalacja w najlepszym przypadku PSa . Chyba że Ktoś wie czy gdzieś coś w rejestrze jest co by mozna było poprawić lub w samym PSie.
    A tak na marginesie - czy jest możliwość zapisania wszytski ustawień i konfiguracji PSa w jednym miescu tak by póxniej wgrać w nową instalkę? Mam tu na mysli ustawienia menu etc. czyli to wszystko co zmieniam w samym PSie i Bridgu ?
    Pozdrawiam - Rafał.
    Szaleniec z | D700 | D300 | N50/1.4G | N35/2 | N17-55/2.8 DX | S70-200/2.8 | SB900 | SB800 | + 1000 dziwnych pomysłów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •