Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Krajobraz przemysłowy......

    .........Gdańsk, dwie migawki z portu północnego, zapraszam


    1.








    2.




    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Chce się rzec- dwójka z wyższej perspektywy... Zaś jedynkę kadrowałbym bardziej z prawej, by monumentalne chmury nie były przysłonięte...?

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T_P_ Zobacz posta
    Chce się rzec- dwójka z wyższej perspektywy... Zaś jedynkę kadrowałbym bardziej z prawej, by monumentalne chmury nie były przysłonięte...?

    T_P_
    z prawej to był ten pomost z dwojki z płotem go odgradzającym, natomiast obie fotki strzelane przez płot z wolnej dostepnej przestrzeni 2x2 metry - dla nieznajacych tematu potr północny jest ogrodzony i nie ma wolnego wstępu
    te pirsy mozna zrobić praktycznie z jednego miejsca, i tak przelazłem przez pierwszy nizszy płot

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    z prawej to był ten pomost...
    Wybacz, ale nie znam tego miejsca...

    Szkoda dwójki, bowiem pomost nazbyt zlewa się z kamieniami... Może, zamiast namyślać się jak sforsować drugi płot lub szukać wolnego miejsca, warto było się na niego wdrapać i cyknąć...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T_P_ Zobacz posta
    Wybacz, ale nie znam tego miejsca...

    ... Może, zamiast namyślać się jak sforsować drugi płot lub szukać wolnego miejsca, warto było się na niego wdrapać i cyknąć...

    T_P_
    tak, tak - masz rację

  6. #6

    Domyślnie

    Nie będę polemizował, bo jak piszesz jak tam było,
    to znając Ciebie,
    wybrałeś optymalne swoje spojrzenie na ten krajobraz.
    Klasyczne kadry.
    Fajna tonacja koloru, naturalnie i przez to ciekawie.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  7. #7

    Domyślnie

    Ciekawe kto zaproponuje Ci wystemplowanie tego pomostu albo kamieni za nim
    Co do fotografii to widać staranność. Mi się podobają choćby ze względu na to, że Janusz pokazuje miejsca gdzie zwykły turysta zmęczony zwiedzaniem np. 25-ty raz ORP Błyskawica albo foceniem żurawia Gdańskiego poprostu nie dociera
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  8. #8

    Domyślnie

    Jak to sie stalo, ze w jedynce i kaczki, i ta kupa zelaza jakos ida w parze. Chmurki tez powalaja. Ciekawe to!!!
    2-ka natomiast to kadr. Gdzies tam prowadzi i zatrzymuje po drodze. Hmm...swietne!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    tak, tak - masz rację
    Pozostaję z nadzieją, iż końcową część mojej wypowiedzi odczytałeś z żartem... Dodam, że doskonale wiem, iż niejednokrotnie trudno znaleźć optymalne miejsce, a w szczególności gdy stoją przeszkody nie do sforsowania... Tyle gwoli wyjaśnienia...

    Zaś odnosząc się do zdjęć, to ciekawe migawki... Niemniej odczucie pozostaje, które już wyraziłem...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •