Close

Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 288
  1. #181

    Domyślnie

    No to skoro wiedziałeś, to trzeba odpowiadać tak, żeby było wiadomo, o co idzie. Bo teraz Acid pójdzie w świat i będzie opowiadać głupstwa, a na dowód powie, że powiedzieli mu to znawcy na forum Nikona.

    I co będzie? Wyjdzie, że to tutaj opowiadają głupoty, czyż nie tak?
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  2. #182

    Domyślnie

    @2pompony haha no dzieki, ale pol dnia sie bawilem w LR i powoli ogarniam co i jak :]
    Na takie manualne zmienianie juz natrafilem, wiec nie jest źle.
    Dzieki ; p

    Jeszcze na szybko... da sie jakos tego stamp/clone toola zmienic ksztalt? Bo usuwanie workow pod oczami jest uciazliwe jak to jest kołem :]
    Don't take life too seriously... You'll never escape it alive, anyway.

    Blog

  3. #183

    Domyślnie

    NO tu akurat rzeczywiście się nie da, ale jak pokręcisz kółkiem myszy, to pędzel się zmniejsza i zwiększa - wygodne, bo szybko. No i trzeba klikać...

    Ale wory pod oczami (jeśłi są tylko ciemniejszą skórą, a nie worami w sensie dosłownym, to znaczy czymś narosłym) łatwiej usuwać pędzlem, a nie clonem. Uprzedzając pytanie - też tylko kształt kółka, rolką od myszy też można regulować wielkość, działa skrót klawiszowy z PSa robiący mniejszy lub większy feather.

    Taa, wory wygodniej usuwać pędzlem, nie klonem.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #184

    Domyślnie

    Pędzlem = soften skin?
    Don't take life too seriously... You'll never escape it alive, anyway.

    Blog

  5. #185

    Domyślnie

    poratuje ktoś ciekawym presetem BW?
    sam tego trochę, ale co jeden to gorszy

  6. #186

    Domyślnie

    a masz "b&w Naturally"?
    Wg mnie najlepszy B&W jaki widziałem (oczywiście gdy ktoś lubi "mocne" B&W a nie szaro szare
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  7. #187

    Domyślnie

    z ciekawości spytam presety z LR2 w wersji 3 lightrooma będą działały?

  8. #188

    Domyślnie

    Będą. Ale z lr3 na lr2 nie wszystkie mogą działać identycznie
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  9. #189

    Domyślnie

    Hmm, nie mogę zainstalować presetów z pierwszego posta, używam Lightroom 3, any help?

  10. #190
    Oszczędny w słowach Awatar SzMuD
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Rumia /k. Gdyni
    Posty
    156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez psychopulse Zobacz posta
    Hmm, nie mogę zainstalować presetów z pierwszego posta, używam Lightroom 3, any help?
    W jakim sensie nie mozesz? Jakis blad wywala czy jak?

    Bo ja zawsze robie :
    odpalam LR > Develop > Presets > (Prawy od myszki ) Nowy folder > Import - ewentualnie bez tworzenia nowego folderu.

    Albo jeszcze inaczej:

    Recznie odnajduje gdzie LR na dysku trzyma Presety i tam je wklejam
    Coolpix 4500 / D7100 + N17-55 + N35 + N55-200VR + SB-700

Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •