Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Różowa Afrodyta

    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  2. #2
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    To montaż??? Czy wykorzystany moment? Mocne...

  3. #3

    Domyślnie

    afrodyta jest strasznie, strasznie malutka. I ma mało różowości.
    Ale ogolnie ujecie ładnie skomponowane, nawet smietniki grają tu ważna rolę
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #4

    Domyślnie

    To montaż??? Czy wykorzystany moment? Mocne...
    Drugie, raczej rzadko dodaje coś do zdjęć, to nieetyczne. Za to sporo wymarzłam czekając, aż chmura dojdzie

    afrodyta jest strasznie, strasznie malutka. I ma mało różowości.
    różowego, to jak dla mnie za dużo w zupełności.

    dzięki
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  5. #5

    Domyślnie

    Fajny pomysł, zdjęcie precyzyjnie skadrowane i solidne. Różu jak dla mnie jest w sam raz. W związku z tym, że mój kodeks etyczny nie jest aż tak rozbudowany osobiście zadałbym trochę tego i owego temu zdjęciu, ale i tak jest majonez
    pozdrawiam - M.
    D50/F801/PiSix, N 18-70, N 50 1.8, S 105 2.8, S 10-20, KIRON 70-210 4, SB-800 i inne szpeje...

    OKO KOTA

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba! Zestawienie sinobłękitnego koloru nieba pięknie skontrastowanego z karmazynowym ubrankiem bardzo malarskie. Ciekawe światło w kadrze, fajne zderzenie harmonijnej, spokojnej i geometrycznej dolnej części kadru z dynamicznym chaosem panującym w partii górnej.

  8. #8
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Wyglada jakby aureole miala
    Ciekawe ujecie. Ladnie wyszlo.

  9. #9

    Domyślnie

    ostrygad - http://photokami.files.wordpress.com...06/chmurki.jpg

    zapraszam, prawie jak komiks, zobaczysz, jak sie chmurka ksztaltowala


    W związku z tym, że mój kodeks etyczny nie jest aż tak rozbudowany osobiście zadałbym trochę tego i owego temu zdjęciu, ale i tak jest majonez
    tylko, ze ja glownie jakies takie sklonnosci do dokumentu mam, reportaz czasem, tak wiec po prostu nie mialam sie gdzie tego i owego nauczyc.
    druga kwestia - nie chce mi sie. len ze mnie okropny. na zdjecie nie poswiecam srednio wiecej niz 5 min
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  10. #10

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •