Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Zapisywanie do JPEG w PS3

    Witam - nie bijcie



    Gdy próbuje zapisać zdjęcie w opcji zapisz jako nie mam możliwości zapisu w jpeg czy to normalne bo wydaje mi się że może gdzieś namieszałem w PS-e
    Zwykle korzystam z zapisz dla Web ale wtedy gubi exify które tym razem muszą być w zdjęciu.

    Pomożecie ???
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  2. #2

    Domyślnie

    Zobacz czy nie pracujesz w 16 bitach

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarkko Zobacz posta
    Zobacz czy nie pracujesz w 16 bitach
    Wielkie dzięki to było to
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez py1szczak2 Zobacz posta
    Witam - nie bijcie


    Zwykle korzystam z zapisz dla Web ale wtedy gubi exify które tym razem muszą być w zdjęciu.

    Pomożecie ???
    Można zapisywać "zapisz dla Web" i jednocześnie mieź dane exif. W opcjach zapisu dla Web trzeba odznaczyć(lub zaznaczyć - nie pamiętam dokładnie) zachowuj dane exif..

    ps. przynajmniej w CS3.
    Pozdrawiam.
    D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyczo Zobacz posta
    Można zapisywać "zapisz dla Web" i jednocześnie mieź dane exif. W opcjach zapisu dla Web trzeba odznaczyć(lub zaznaczyć - nie pamiętam dokładnie) zachowuj dane exif..

    ps. przynajmniej w CS3.
    Pozdrawiam.
    Mam CS3 ale nigdzie nie widzę opcji zachowaj exif przy zapisywaniu dla Web ???
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  6. #6

    Domyślnie

    nie pamietamn, czy w cs3, ale w cs4 w oknie dialogowym save for web, jest z prawej strony lista rozwijalna o nazwie Metadata.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  7. #7

    Domyślnie

    Jakoś nie mam zaznaczonej tej opcji, ale exify mi nadal widać...hmmm
    SIGMA + PENTAX

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •