Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Paintball

  1. #1

    Domyślnie Paintball

    Pod koniec kwietnia zdarzyło mi się strzelać po raz pierwszy Kto się strzelał, ten wie, a kto nie miał okazji niech nadrobi jak tylko będzie mógł. Zabawa jest świetna - niezależnie od wieku czy płci.

    Poniżej kilka zdjęć z tego wypadu. Ze względu na ilość tutaj wstawiam tylko parę. Na całość zapraszam na bloga.


    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.



    7.



    8.



    9.



    10.



    11.



    12.


    Wiem, że mało zdjęć samej akcji, ale ja się też strzelałam

    pzdr
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asha Zobacz posta
    Pod koniec kwietnia zdarzyło mi się strzelać po raz pierwszy Kto się strzelał, ten wie, a kto nie miał okazji niech nadrobi jak tylko będzie mógł. Zabawa jest świetna - niezależnie od wieku czy płci.

    Poniżej kilka zdjęć z tego wypadu. Ze względu na ilość tutaj wstawiam tylko parę. Na całość zapraszam na bloga.

    Wiem, że mało zdjęć samej akcji, ale ja się też strzelałam

    pzdr
    Tak to już jest, że najczęściej albo się fotografuje, albo bierze w czymś udział. Z koncertami podobnie. Poza tym zdjęcia aż proszą się o obróbkę. Jakąkolwiek. Choćby wyostrzanie, kontrast i miejscowa korekta ekspozycji. W kadrach brak samego painta a można przecież coś zaaranżować. Skoro to drużyna, to np. dowódca, dający ręką znaki (zwiad, zatrzymać się, itp.), gracz robiący wślizg za przeszkodę, itd.

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    a co to za twardziel bez koszulki latał?

  4. #4

    Talking

    A ten pan to odwarzny jest. Ja bym nie chciał przyjąć pocisku wystrzelonego z mojego Planet Eclipse Ego 06 na gołą klate czy plecy
    Nie żebym się chwalił rzecz jasna tak tylko mówię
    Nikon D90 + ob. 18-105mm VR

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    a co to za twardziel bez koszulki latał?
    hartkor !

  6. #6

    Domyślnie

    Ten twardziel ubierał się do gry. W przerwach było tak gorąco, że wszyscy się rozbierali.

    Obróbka była zrobiona. Jak podbijałam kontrast mocniej, to ze względu na słońce traciłam zbyt dużo szczegółów w cieniach, więc zostawiłam tak jak jest. Inna sprawa, że teraz, gdy oglądam je na monitorze w pracy to widzę, że się jakby trochę sprały. Może muszę ściągnąć trochę kontrastu w domu, ale to nie jest proste, bo działam na dość starym monitorze, niby do grafiki, ale już ma swoje lata i świeci mocno za mocno. Wyszło na to, że tylko 1 wygląda tak jak chciałam, a na moim już była trochę za mocno podciągnięta.

    Następnym razem postaram się zrobić więcej fotek z samej akcji

    pzdr
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •