Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pocałunek

  1. #1
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Pocałunek

    Zdjecie to juz umiescilem na forum "Ludzie" bo nie znalem jeszcze wszystkich forow w tym serwisie, ale teraz widze ze bardziej by to pasowalo tutaj.
    Konstruktywne uwagi mile widziane.


  2. #2

    Domyślnie

    a moze tytul powinien brzmiec "czlowiek czajacy sie przy drawinie" lub "rowery dwa"
    za duzy balagan, poza tym scena taka sobie

  3. #3

    Domyślnie

    vuki, przychylam sie do propozycji z rowerami, pod warunkiem, ze bedzie "uuuuuaaaaa roweeeeery dwaaaaa...." =D....


    pozdrawiam

    m

    PS. ....no to sie ubawilem "nadobranoc"... =DDD
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
    :: wedding photography [http://looanah.com] ::
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::

  4. #4
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vuki
    a moze tytul powinien brzmiec "czlowiek czajacy sie przy drawinie" lub "rowery dwa"
    za duzy balagan, poza tym scena taka sobie
    Przypomnę może że to jest scenka uliczna zrobiona na żywej ulicy a nie ustawione studio z malowanymi satrapami i uszminkowanymi manekinami pozującymi za pieniądze.
    Moim celem jest oddanie emocji chwili i uchwycenie sytuacji, a nie usatysfakcjonowanie tych którzy jedyne co widzą to sztywna encyklopedyczna teoria, a zdjęcia oceniają poprzez wierność z formułkami matematycznymi.
    Zarówno rowery jak i człowiek z drabiną są koniecznymi atrybutami tego zdjęcia. Te atrybuty uwiarygodniają ulicę. Bez nich scena jest płaska emocjonalnie. Jeżeli zabierzesz atrybuty "żywej" ulicy to dostaniesz sztywne i statyczne zdjęcie studyjne.

  5. #5

    Domyślnie

    swiatlo, widze, ze kazda uwage starasz sie komentowac - po co?
    2 dni wisial pocalunek, nikt nic nie powiedzial wiec sie ustosunkowalem
    wiem, ze to scena goraca, na zywo ale w "labolatorium" mozna wyciac zbedne elementy
    to sie nazywa ... kadrowanie

  6. #6
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vuki
    swiatlo, widze, ze kazda uwage starasz sie komentowac - po co?
    2 dni wisial pocalunek, nikt nic nie powiedzial wiec sie ustosunkowalem
    wiem, ze to scena goraca, na zywo ale w "labolatorium" mozna wyciac zbedne elementy
    to sie nazywa ... kadrowanie
    Wiec wlasnie dlatego mowie ze ten obrazek jest "as is", czyli albo wyrzucasz do kosza calosc albo bierzesz calosc. W poprzednim poscie staralem sie wytlumaczyc dlaczego.

  7. #7

    Domyślnie

    swiatlo, niestety nie kazdy "as is" nadaje sie do publikacji... poza tym, biorac pod uwage tytul.... jak dla mnie to kosz...

    pozdrawiam

    m
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
    :: wedding photography [http://looanah.com] ::
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::

  8. #8
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misialo
    swiatlo, niestety nie kazdy "as is" nadaje sie do publikacji... poza tym, biorac pod uwage tytul.... jak dla mnie to kosz...
    To forum to nie jest "publikacja". To jest forum fotoamatorow.
    Z tego punktu widzenia wiekszosc zdjec to kosz. Nawet ogromna ilosc zdjec z twojej slubnej strony, ktora obejrzalem.
    Po co wiec w ogole cokolwiek robic, a tym bardziej sie dzielic tym z innymi.

    pozdrawiam
    m
    Jak przejrzalem twoje posty, to wszystkie one sa zakonczone owym "pozdrawiam", co wlasnie nadaje sie do "kosza" najbardziej, bo zauwazylem ze w 99% twoich postow ty bynajmniej nie pozdrawiasz.

    Jezus Maria, jestem nowy na tym forum, ale takiej ilosci nadetych snobow to jeszcze nigdzie nie widzialem.

  9. #9

    Domyślnie

    swiatlo, czy Tobie przypadkiem sie cos nie pomylilo..?!?!!?
    ...nie bedziesz mi tlumaczyl z MOJEJ wypowiedzi, czy kogos pozdrawiam czy nie...!
    ...po drugie, to forum nie jest zamkniete, tylko ogolnie dostepne, wiec kladz mi tu farmazonow, ze nie mamy do czynienia z PUBLIKACJA...
    ..po trzecie, jesli publikujesz spieprzone zdjecie i oczekujesz glaskania po glowie to chyba naprawde Ci sie cos pomylilo...! ja jestem akurat takim wredniakiem, ktory mowi "prosto w monitor", ze cos jest do kitu (oczywiscie przykladajac MOJA miarke do problemu) i nie oznacza to, bynajmniej, ze jestem w tej dziedzinie alfa i omega...! jesli publikujesz zdjecie i oczekujesz opinii, to musisz sie liczyc tak z pochwalami jak i naganami..! jak oczekujesz samych zachwytow, a nie rzeczowej krytyki, to pomyliles miejsca chyba...

    ...jesli wydaje Ci sie, ze pokazales nam tu takie super zdjecie to masz racje, WYDAJE CI SIE...

    ...wiecej pokory wzgledem swojej tworczosci..!

    ...po czwarte juz chyba, dziekuje za czas poswiecony mojej "tworczosci"... jesli masz jakies konstruktywne zarzuty - zapraszam do ich wyrazenia... chetnie sie z nimi zapoznam i przedyskutuje.... konstruktywna dyskusja moze wniesc wiele dobrego...


    ...chcialem tylko dodac na koniec, ze zbiera mi sie na rzyganie, jak widze ewidentnie spaprane zdjecie i audytorium piejace nad nim zachwyty... oczywiscie, moje poczucie dobrego smaku moze byc zbyt wysublimowane, ale albo ktos chce znac zdanie ogladajacych (jakie by ono nie bylo...!), albo chce glaskania i zdan typu "jestes profi i moim idolem..."...

    to tyle ode mnie.. nie musisz sie z tym zgadzac...


    a teraz Cie pozdrawiam, swiatlo, i licze, ze wezmiesz sobie do serca to, co napisalem...


    pokora, pokora i jeszcze raz pokora...

    m
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
    :: wedding photography [http://looanah.com] ::
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::

  10. #10
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    W ogole apeluje tutaj do wszystkich fotoamatorow. Fotografia jest nasza pasja, wkladamy w nia nasze emocje i z trudem zarobione pieniadze i czas. Jest ona naszym pozagodzinnym hobby i przyjemnoscia. Lubimy to co fotografujemy, nawet jesli jest to niedoskonale.
    Dlatego nie powinnismy czuc sie stremowani aby publikowac tutaj nasze niedoskonale prace. Wlasnie w ten sposob sie uczymy - publikujac je uczymy sie przez to ze patrzymy sie na wlasne fotografie oczami innych.
    Nie powinnismy sie dac zbic z tropu i byc zniecheceni przez garstke panoszacych sie tutaj nadetych arogantow. Wielu nie wnosi tutaj nic, nie probuje nawet pomoc, a jedyne co robia to sa po prostu ordynarni i napuszeni. Sami sie tym degraduja jako artysci, bowiem artyste cechuje takze osobista kultura.
    Dlatego apeluje do fotoamatorow aby nie bali sie tutaj publikowac. Nawet jesli to grozi nieprzyjemnymi komentarzami. To jest tylko mala garstka i jestesmy w stanie sobie z nimi poradzic.

    [ Dodano: Nie 17 Wrz, 2006 ]
    pokora, pokora i jeszcze raz pokora...
    m
    Jest przyslowie: nigdy nie badz pokorny wobec wynioslych, i nigdy nie badz wyniosly wobec pokornych.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •