Close

Strona 249 z 493 PierwszyPierwszy ... 149199239247248249250251259299349 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 481 do 2 490 z 4926
  1. #2481

    Domyślnie

    Czekałem na Z6 i miałem nadzieję, że wypuszczą coś fajnego bo chęć odchudzenia plecaka lub szelek z kilogramów jest ogromna.
    W planach miałem wymianę moich dwóch D750 na coś nowszego i przeznaczyłem na to ok. 10k + sprzedaż 2xD750.
    Najfajniej by było żeby zostać przy swoim systemie ale się k..rwa nie da.
    Zawsze o Sony mówiłem, że niech lepiej robią telewizory i Playstation bo nawet telefony robią ...ujowe a co dopiero aparaty. Canon to jeszcze jakieś dobre drukarki robi ale Nikon to przede wszystkim FOTO więc tylko tym inżynierowie powinni się zajmować....Moim zdaniem nie dali rady z bezlusterkowcami, na które przesiada się duża część "profi"
    Robię to co prawie wszyscy, którzy mieli parę groszy na update sprzętu czyli uciekam od Nikona do Sony....

    P.S. Ostatnio włączam National Geographic a tam ich PROFI FOTO a A9 leci a nie na jednocyfrowym Canonie czy Nikonie...
    Ostatnio edytowane przez mietix ; 17-11-2018 o 22:53
    2XD750, arty 20,35,85 + jakieś 70-200

  2. #2482

    Domyślnie

    Zakup Sony A9 determinuje przeewoluowanie w PROFI FOTO, a wtedy zatrudnienie w National Geographic to już tylko czysta formalność. Powodzenia!

  3. #2483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mietix Zobacz posta
    P.S. Ostatnio włączam National Geographic a tam ich PROFI FOTO a A9 leci a nie na jednocyfrowym Canonie czy Nikonie...
    I to jest dla Ciebie wyznacznik czym fotografować? Slabo troche.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  4. #2484
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mietix Zobacz posta
    Czekałem na Z6 i miałem nadzieję, że wypuszczą coś fajnego bo chęć odchudzenia plecaka lub szelek z kilogramów jest ogromna.
    W planach miałem wymianę moich dwóch D750 na coś nowszego i przeznaczyłem na to ok. 10k + sprzedaż 2xD750.
    Najfajniej by było żeby zostać przy swoim systemie ale się k..rwa nie da.
    Zawsze o Sony mówiłem, że niech lepiej robią telewizory i Playstation bo nawet telefony robią ...ujowe a co dopiero aparaty. Canon to jeszcze jakieś dobre drukarki robi ale Nikon to przede wszystkim FOTO więc tylko tym inżynierowie powinni się zajmować....Moim zdaniem nie dali rady z bezlusterkowcami, na które przesiada się duża część "profi"
    Robię to co prawie wszyscy, którzy mieli parę groszy na update sprzętu czyli uciekam od Nikona do Sony....

    P.S. Ostatnio włączam National Geographic a tam ich PROFI FOTO a A9 leci a nie na jednocyfrowym Canonie czy Nikonie...
    Dziwne podejście, przecież masz świetną możliwość przejścia w bezlustra, kupujesz jedną Zetke, wykorzystujesz to co masz w szkłach, powoli jak system będzie się rozbudowywał wymienisz szkła i kupisz drugie body.
    Chyba nie liczyłeś że w dniu premiery Nikon czy Canon zacznie sprzedawać 3-4 body i 10-15 szkieł ?

  5. #2485

    Domyślnie

    Było sobie zostawić jedno D750 i kupić drugie Z. W przyszłości wymienić D750 na Z9 Ale co tu dużo dyskutować. Baj baj do sony

  6. #2486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    I to jest dla Ciebie wyznacznik czym fotografować? Slabo troche.

    Napisałem to jako ciekawostkę bo kilka lat temu było to nie do pomyślenia....

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Dziwne podejście, przecież masz świetną możliwość przejścia w bezlustra, kupujesz jedną Zetke, wykorzystujesz to co masz w szkłach, powoli jak system będzie się rozbudowywał wymienisz szkła i kupisz drugie body.
    Chyba nie liczyłeś że w dniu premiery Nikon czy Canon zacznie sprzedawać 3-4 body i 10-15 szkieł ?
    Nie ma co czekać, szkoda czasu

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Było sobie zostawić jedno D750 i kupić drugie Z. W przyszłości wymienić D750 na Z9 Ale co tu dużo dyskutować. Baj baj do sony
    Przyzwyczaiłem się do pracy na dwóch jednakowych puszkach a czekać teraz dwa lata na Z9 mi się nie chce bo teraz mam to co chcę w sony w 2018r. a nie Nikonie w 2020r.

    Dziękuję tyle ode mnie bez gówno-burzy
    Ostatnio edytowane przez mietix ; 18-11-2018 o 09:57
    2XD750, arty 20,35,85 + jakieś 70-200

  7. #2487

    Domyślnie

    Zapewniam Cię, że wrócisz do Nikona.

  8. #2488

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Zapewniam Cię, że wrócisz do Nikona.
    Dlaczego tak sądzisz? Poważnie pytam.
    A73 wydaje się świetnym aparatem
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  9. #2489
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mietix Zobacz posta
    Przyzwyczaiłem się do pracy na dwóch jednakowych puszkach a czekać teraz dwa lata na Z9 mi się nie chce bo teraz mam to co chcę w sony w 2018r. a nie Nikonie w 2020r.
    Aaaa no to jak to musi być przejście natychmiastowe w nowy system to nie ma co czekać, wydaje mi się ze nie szukałeś tu porady tylko potwierdzenia swojej decyzji, osobiście pracując zawodowo na tym co wymieniłeś ( ciekawe jakie szkła używasz ) to zostałbym w systemie i szedł wyżej w sprzęt lepszy, takie rewolucje nie zawsze są dobre.
    Ciekawe czy to co wydaje ci się dobre w A7III przełoży się na praktykę, chyba że potrzebujesz dodatków jakie oferuje bezlustro.

  10. #2490

    Domyślnie

    Nikt gównoburzy nie robi, skoro chcesz Sony to baj i tyle w temacie Ja też się nad tym zastanawiałem, ale oprócz ficzerów "śledzenie oka" i fajnego AF w Sony widzę sporo minusów, dlatego jednak nie zmieniłem systemu - dla mnie główną wadą w sony to ergonomia, która jest z dopy i okropnie ten aparat jest niewygodny, miałem okazje robić nim 2 śluby i w porównaniu w praktyce do D750 ten AF z Sony nie jest jakiś bardziej precyzyjny, więcej trafionych zdjęć nie było... i praca z lampami, lampy, akcesoria, kto robi dużo strobist, albo planuje to niech zapomni że będzie tak łatwo jak z Nikonem. Z resztą dzisiaj Sony jest na topie, jutro będzie Nikon, a pojutrze fudżi.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 18-11-2018 o 11:09

Strona 249 z 493 PierwszyPierwszy ... 149199239247248249250251259299349 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  2. Nikon Df oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 1718
    Ostatni post / autor: 09-09-2016, 13:08
  3. Nikon D4s oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 585
    Ostatni post / autor: 27-06-2016, 14:57
  4. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34
  5. Nikon 1 J4 oficjalnie...
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 04:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •