Close

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 83
  1. #61
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    154

    Domyślnie

    Jeżeli zabawa rozpocznie się w jakimś bliskim terminie (1-2tyg) to zwolnię swoje miejsce dla innego ucznia, ponieważ ostałem aktualnie bez puszki, ale do 2tyg sytuacja powinna się wyjaśnić
    Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
    Pozdrawiam, Kamil

  2. #62
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    47

    Domyślnie

    Jak co to się piszę na ucznia.

  3. #63
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    154

    Domyślnie

    Śnieg nas zastał a tematu dalej nikt nie wymyślił... :/ Czyżby temat znowu umierał?
    Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
    Pozdrawiam, Kamil

  4. #64

    Domyślnie

    Trochę mi się nieobecność w necie przedłużyła, a tu widzę niewiele zmian Wracamy do tematu? może spróbujmy na grudzień z tematem np. "przed świątecznie", bo na Halloween to już się raczej nie wyrobimy...
    Regulamin myślę, że jest do zaakceptowania, ale warto byłoby podsumowanie mistrzowskich instrukcji sporządzić w formie tekstowej, do publikacji po zakończeniu bitwy.
    Pozdrawiam.

  5. #65

    Domyślnie

    Jeszcze ja się piszę na role ucznia. Bardzo fajny pomysł. Oby tylko ruszyło z miejsca. Pozdrawiam

  6. #66

    Domyślnie

    Bardzo prosze o przyjecie mnie na ucznia. Dziekuje.
    D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,

  7. #67

    Domyślnie

    jezeli bitwa w koncu ruszy, to chetnie sprobuje jako uczen

  8. #68
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur_A Zobacz posta
    Regulamin myślę, że jest do zaakceptowania, ale warto byłoby podsumowanie mistrzowskich instrukcji sporządzić w formie tekstowej, do publikacji po zakończeniu bitwy.
    OK, myślę, że to byłoby zadanie ucznia.
    Magnezowe cos z lusterkiem w srodku, zoltym paskiem i do tego sloiki
    Pozdrawiam, Kamil

  9. #69

    Domyślnie

    Bardzo dobry pomysł na zabawę edukacyjną! Świetny wręcz!

    Dlaczego upadł?
    Mentorzy się rozeszli?
    Tematu brak?
    Czy jeszcze coś - trudności techniczne?

    Jeśli logistycznie było trudno, to może łatwiej będzie jeśłi na jednego ucznia będzie tylko 2 mentorów - wtedy zamiast bitwy jest...pojedynek, ale dogadać się w kwestii tematu itp będzie łatwiej!

    Jeśli są braki osobowe.... to chętnie zasilę szeregi... zarówno uczniów jak i mentorów.... nie jednocześnie rzecz jasna

    Jeśli tematu brak, to ... może:

    CHŁÓD?

    albo


    OPUSZCZONE?


    Rozkręćcie się!
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  10. #70

    Domyślnie

    jm - myślę, że główny problem to brak kogoś, kto pociągnie temat. Ja czuję się odpowiedzialny, ale jestem mocno ugotowany i dostęp do netu mam jedynie z doskoku.
    Uczniów jest dostatek, a nawet nadmiar, pierwszy już wyznaczony. Mentorów też jakoś udało się zebrać, w zasadzie do wystartowania trzeba tylko kopnąć PMowo mentorów i ustalić ostateczną wersję regulaminu (ta co już jest - jest niezła) oraz temat, a następnie zgłosić elixowi gotowość.
    Jeżeli możesz się tym zająć, to nie widzę przeciwwskazań Chętnie ustąpię Ci miejsca, a jeżeli jeszcze któryś z mentorów odpadł postaram się zapełnić lukę w miarę skromnych możliwości.

    A myślałem o temacie "Nie będzie świąt" (liczyłem, że wystartujemy na przełomie miesięcy), oczywiście Twoje też są wystarczająco dobre To kwestia uzgodnienia (lub narzucenia mentorom)

    Nie robiłbym na razie z bitwy pojedynku, myślę że jak się uda przeprowadzić pierwszą edycję, to kandydatów na mentorów pojawi się więcej i będzie można wtedy kombinować.
    Pozdrawiam.

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •