Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 73
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Bo cały ten poradnik powstał właśnie po to aby się pochwalić tym obiektywem
    I wpędzić początkujących w kompleksy No i jeszcze jak się biceps napina jak się trzyma 400/2.8+D300...panienki pewnie na to lecą
    Super poradnik, czas w końcu zanabyć 70-300VR
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Super, tylko hesja...pierwsza fota po otwarciu i wpadam w kompleksy Co to za szkło?! 400/2.8?
    co do szkła to zgadłeś valaskez, z tym że owszem jest ono boskie i widziałem w wykonaniu hesji we współpracy z tym szkłem takie foty że głowa mała a i 100% crop rozwalał, ... ale prawdą jest również że widzałem w wykonaniu hesji we współpracy ze staruszkiem 70-300 AF ED też takie foty że głowa mała .... zreszta nawet w tym artykule cosik i z takiego "amatorskiego" zestawu jest i jest bardzo na tak.

  3. #13

    Domyślnie

    No Sławek, super tekst choc czytałem go na szybko, dokładna lektura później w nocy
    a co najważniejsze to widzę że stałem sie sławny ... tantiemami się jakoś podzielimy

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Super, tylko hesja...pierwsza fota po otwarciu i wpadam w kompleksy Co to za szkło?! 400/2.8?
    nieeee
    poczytaj o pracy w PS
    to lekko przerobiony 55-200
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    a co najważniejsze to widzę że stałem sie sławny ... tantiemami się jakoś podzielimy
    no kozica squad z axalp: bezcenne
    ale juz sie nie powtorzy bo Golden popracowal nad kondycja i w 2008 zasuwal jak motorek
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Bo cały ten poradnik powstał właśnie po to aby się pochwalić tym obiektywem
    aaa tam Władco to szkło było pożyczone z Nikon Polska więc co tu się chwalić nie swoim?
    moje jest deczko lżejsze ale... o 100 dłuższe :P
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Materiał super, przebrnąłem przez całość, ale trzeba będzie jeszcze nie raz do niego wrócić.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Materiał super, przebrnąłem przez całość, ale trzeba będzie jeszcze nie raz do niego wrócić.
    wilku, tym bardziej ze jestes wymieniony jako... rokujący
    a Austria sie na bogato szykuje, na bogato! /nowe maszyny na ich stronie sa/
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  10. #20
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Piekna robota... chetnie bym pofocil jakies latajace bestie (w koncu focilem dlugo pierzaki) ale gdzie ja tam... do tarcia chrzanu co najwyzej...

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •