Close

Strona 3 z 79 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 788
  1. #21

    Domyślnie

    Kapitalne !!!!
    Pozdrawiam Tomasz

  2. #22

    Domyślnie

    f5.6....? o kurcze... toz u mnie f9 bylo-chyba kadrowanie musze pocwiczyc^^
    Pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adamson Zobacz posta
    f5.6....? o kurcze... toz u mnie f9 bylo-chyba kadrowanie musze pocwiczyc^^
    Pozdrawiam
    światła dużo jeszcze musi być do takiej perfekt GO

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  4. #24

    Domyślnie

    Zdjęcia rewelacyjne. Nie jest to jednak do końca światło zastane. Jak sam piszesz żona doświetla i rozprasza. No właśnie w jaki sposób uzyskujesz takie świetne światło? Blenda, lusterko ....

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Dziękuje serdecznie za komentarze

    Cytat Zamieszczone przez Dadu Zobacz posta
    Zdjęcia rewelacyjne. Nie jest to jednak do końca światło zastane. Jak sam piszesz żona doświetla i rozprasza. No właśnie w jaki sposób uzyskujesz takie świetne światło? Blenda, lusterko ....
    Dla mnie jest to zastane , modyfikowane na mój użytek , ale oczywiście szanuje twoją wypowiedź.Nie mam nic do ukrycia .Oczywiście żona mi pomaga osiągnąć efekty , które widać na fotkach , ale nie wszystkich .Przykładowo 4,5,6 są mojego autorstwa , czyli bez udziału osoby drugiej.Reszta kadrów to praca zespołowa .Używam w zależności od pogody białych kartek lub folii , która jest napylana srebrzanką ( nie spotykana w handlu ).Światło zastane , wykorzystuje każdą chmurkę , mgłę lub jeśli świeci na maxa słońce ...żonę .Cóz więcej moge dodać ...odpuść sobie lusterko , ja je przećwiczyłem i niestety szczerze pisząc nic z nim nie osiągnąłem .Bardzo dobrym materiałem jest stal polerowana .Można wtedy osiągnąc ciekawe efekty , lub jesli dysponujesz osoba drugą możesz pobawić się grę typu "maskuje modela , maluje tło " .
    Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez Proac150 Zobacz posta
    Cuda Arturze
    Witaj kolego .Mam nadzieje że nasz wspólny przyszły plener jest aktualny .Mam nowe wspaniałe miejsce...pełne robali .
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bullter Zobacz posta
    Witaj kolego .Mam nadzieje że nasz wspólny przyszły plener jest aktualny .Mam nowe wspaniałe miejsce...pełne robali .
    Jak najbardziej

  8. #28

    Domyślnie

    MASAKRA!

    Czym Ty świecisz?

    Pzdr

    Miki

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Proac150 Zobacz posta
    Jak najbardziej

    Dasz pstryknąć parę kadrów D700 i 105 ? .W zamian mogę ci zaoferować moje d90 i 60 .

    Cytat Zamieszczone przez MikkiMix Zobacz posta
    MASAKRA!

    Czym Ty świecisz?

    Pzdr

    Miki
    Przede wszystkim wykorzystuje zastane warunki świetlne , jeśli mnie nie satysfakcjonują , przystosowuje je do swoich wymagań .
    Dwa kadry obrazujące jaką fajną mgiełkę miałem do wykorzystania podczas ostatniego mojego wypadu w plener .Słoneczko dosłownie muskało delikatnie łąkę swoją świetlną potęgą przez ta naturalną zasłonę.Jedyne co zrobiłem to trzymałem od spodu białą kartkę.W pierwszej fotce zostawiłem osadzony exif .Parametry drugiej to:f5 , 1/80 , iso200.Godzinka wykonania 07:16.

    15.


    16.
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  10. #30

    Domyślnie

    Powyżej bajka. Jak uda się tylko spotkać to do bólu będziesz mógł pstrykać

Strona 3 z 79 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •