Close

Strona 2 z 59 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 581
  1. #11

    Domyślnie

    4 bardzo ładnie rozłożona GO .
    5 super , kolor mega .Sytuacja na która Ja osobiście czekałem parę lat .

    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    Ja nie mam ...jeszcze?
    Może czas założyć .Arek wpadł na super pomysł , warto powielić .
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bullter Zobacz posta
    4 bardzo ładnie rozłożona GO .
    5 super , kolor mega .Sytuacja na która Ja osobiście czekałem parę lat .



    Może czas założyć .Arek wpadł na super pomysł , warto powielić .
    No w sumie jak mam po jednej focie pokazywać bo na więcej czas nei pozwala to wolę mieć w jednym wątku wsio


    Co do narodzin kluło się z 10 sztuk , jedyny problem że lało jak z cebra , ale jutro mam nadzieje że nei będzie padać , specjalnie wolne wziąłem


    6.

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arachiusz Zobacz posta
    No w sumie jak mam po jednej focie pokazywać bo na więcej czas nei pozwala to wolę mieć w jednym wątku wsio

    Co do narodzin kluło się z 10 sztuk , jedyny problem że lało jak z cebra , ale jutro mam nadzieje że nei będzie padać , specjalnie wolne wziąłem
    W dzisiejszych czasach czas to luksus na który niewielu może sobie pozwolić .Ja osobiście przez to zarywałem sezon za sezonem skupiłem się na egzotykach , które w domach fotografowałem .Dopiero teraz zdałem sobie sprawę co traciłem .Nasza fauna jest niesamowita .

    Ja ostatnio miałem 2 na celowniku.Oprócz tego parę innych sytuacji wokoło , latałem po tej łące jak opętany .W rezultacie strzeliłem ze 300 fot , ale też straciłem ważne 2 ujęcia z narodzin wachy .No nic co się odwlecze to nie uciecze .W sobotę znów planuje wypad .Miejsce mam niesamowite .Mnogość gatunków zaskoczyła mnie pozytywnie.

    6 świetna .Wspaniale pomieszana świeżość z odcieniami szarości
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  4. #14

    Domyślnie

    hehe ja mam miejsce w środku miasta taki staw , kółka wędkarskiego , nawet zdziwieni ludzie idący do pracy mi nie przeszkadzają jak plackiem w błocie leżę , tylko slysze ze albo ćpun albo pijany hehe

    7.

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  5. #15

    Domyślnie

    ogulnie ludzie sie dziwnie patrzą jak sie leży na ziemi ja sie z tym samym spotkałem
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  6. #16

    Domyślnie

    Przepraszam że to powiem
    ********e!!!! i piękne zarazem!
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arachiusz Zobacz posta
    hehe ja mam miejsce w środku miasta taki staw , kółka wędkarskiego , nawet zdziwieni ludzie idący do pracy mi nie przeszkadzają jak plackiem w błocie leżę , tylko slysze ze albo ćpun albo pijany hehe
    No tak , mi też podobają się miny niektórych obserwatorów , a szczególnie teraz kiedy żona zaczeła ze mna współpracować .Czasami wygląda to bardzo śmiesznie .

    7 świetna , chociaż idzie wyczuć miejscami szum .Czy to forsowanie ekspozycji , czy duży crop ?
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  8. #18

    Domyślnie

    czas 1/15 iso 400 , i ciemne tło i mały kropik a mały szumik lubię ....inaczej bym usunął

    8.

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Jak mały/duzy kropik? Przy takim "powiększeniu" mikruska to chyba z 50%?

    Baaardzo ładne zdjęcia. Pstrykam sobie w domu "studyjne"(komplet pierscieni) ze skakunkami, bo pełno u mnie ale z lampooo... to już nie to samo

    Zazdraszczam takich ładnych w zastanym.. ale na to trzeba mieć czas i warunki (żeby poćwiczyć i coś wyszło)

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  10. #20

    Domyślnie

    super jest
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

Strona 2 z 59 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •