Close

Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 417
  1. #21

    Domyślnie

    mcl - np wspomniana kawałek wyżej płyta ASUS P5Q jest godna polecenia, z zasilaczy tagan, chieftec, topower, seasonic, enermax... jest jeszcze kilka godnych polecenia..

    kobyll - z Modecom lepiej uważać. jedne serie są dobre miałem taki zasilacz na testy, a inne za to można przyrównywać do tanich lekkich chińskich zabawek z obudową za 100 zł
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Coby dopomóc koleżance - ja od jakiegoś tygodnia siedzę i buszuję w internecie w poszukiwaniu idealnego zestawu komputerowego - na tą chwilę jestem prawie pewien, iż wybór padnie na taką konfigurację:
    - procesor: Phenom II x3 710
    - płyta główna: AsRock AOD790GX/128M
    - dysk twardy: SEAGATE 500GB 16MB 7200.12
    - pamięć: 8GB RAM DDR2
    - obudowa: taka coby się mojej Dominice podobała, ale nie droższa niż 150zł
    - zasilacz: Amacrox Warrior AX450 400W
    - nagrywarka DVD: nie wiem jaka, byle nie jakiś Noname, miała dłuugą gwarancję i LS

    Do tego oczywiście trzeba dokupić jakieś chłodzenie do procka i czytnik kart pamięci - z takim zestawem zamykam się w 2000zł. Myślę, że więcej nie ma sensu wydawać jeżeli komp ma służyć tylko do obróbki zdjęć. Ewentualnie zainwestować jeszcze w jakiś dysk zewnętrzny.

    Niech się wypowiedzą debeściaki w tym temacie - przy okazji może ktoś będzie miał uwagi do mojego zestawiku.
    Na zasilaczu bym nie oszczędzał 400W to też nie za wiele. Lepiej kupić za duży i nie piłować go na maxa, nie wspominając że taki zawodnik pewnie wyje straszliwie.

    Płytę też bym wybrał inną, jakoś Asrock do mnie nie trafia i bardziej kojarzy się w rozwiązaniami low-end.

    A co do budy - to już dołóż kilka zł i kupisz jakiegoś fajnego Coolermastera, który przy składaniu nie potnie ci rąk
    Coś pierwszego z brzegu > http://www.allegro.pl/item633010222_...ight_fvat.html
    DLXXX etc.

  3. #23

    Domyślnie

    Naprawdę sądzisz, że jest mi potrzebny mocniejszy zasilacz do zestawu z płytą główną na pełnej integrze?
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Naprawdę sądzisz, że jest mi potrzebny mocniejszy zasilacz do zestawu z płytą główną na pełnej integrze?
    chodzi o to, ze byle jakie tanie zasilacze, maja taka swoja "zalete" ze sie moga zepsuc... tylko, ze jak sie zepsuje, to druga "zaleta" takiego zasilacza jest to, ze nie umiera sam. czasami wezmie ze soba na drugi swiat plyte glowna, albo cos wiecej. co jak co, ale na zasilaczu nie powinienes oszczedzac. taki OCZ ModXStream Pro OCZ500MXSP-EU 500W, jest nie wiele drozszy, ale bedziesz bardziej zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez northrop ; 18-05-2009 o 02:28

  5. #25

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item628456901_...awa_sklep.html

    Czy to jest byle jaki zasilacz? Wydaje mi się, że nie, ale może się mylę.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #26

    Domyślnie

    kazdy z nas ma swoje przypodobania do jakiejs marki (mniej lub bardziej wlasciwe/racjonalne). osobiscie bym nie kupowal. a moja opinia jest jedna z wielu i powinna byc brana z przymruzonym okiem, a na koniec dnia i tak zrobisz to co chcesz

  7. #27

    Domyślnie

    kazdy z nas ma swoje przypodobania do jakiejs marki (mniej lub bardziej wlasciwe/racjonalne). osobiscie bym nie kupowal. a moja opinia jest jedna z wielu i powinna byc brana z przymruzonym okiem, a na koniec dnia i tak zrobisz to co chcesz

  8. #28

    Domyślnie

    O monitory pytaj czornego Poza tym jest osobny wątek, w którym on wytkną co lepsze monitory.
    Masz co czytać prawie 2000 postów http://nikon.org.pl/showthread.php?t=19727
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #29

    Domyślnie

    Włączę się z pytaniem: czy jest jakaś znacząca różnica między płytami P5Q, P5Q Pro i P5Q Delux ?

  10. #30

    Domyślnie

    kobyll - masz drugi głos na 'byle jaki zasilacz'... przy tej wydajności szkoda go brać...
    trochę złomu w dużym plecaczku.

Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •