Close

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 159 z 159
  1. #151

    Domyślnie

    to zależy o którym Reloadzie mówisz, tereaz jest już druga generacja tego plecaka.
    odezwij się na prv to napiszę więcej wyjaśnień

  2. #152
    Oszczędny w słowach Awatar daromax
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Oświęcim/Kraków
    Posty
    167

    Domyślnie

    nie zapominajmy o sequence, to idealne wypelnienie miedzy mission photo i reloadem. naprawde polecam, posiadam taki na sprzedaz nowy.
    Coolpix P300 - mały....ale WARIAT !!!

  3. #153

    Domyślnie

    Dzis miałem mega orła na ULICY, goniłem kolegę, który rzucuł mnie tym pierwszym krkowskim sniegiem i wyrżnąłem jak idiota na oczach całej kklasy ... sprzętowi nic nie jest!
    Bravo dla mnie!
    "GŁASKANIEM NIC SIĘ NIE NAUCZĘ - pokrytykuj mnie nieco"
    ~ JA

  4. #154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n_krzys Zobacz posta
    to zależy o którym Reloadzie mówisz, tereaz jest już druga generacja tego plecaka.
    odezwij się na prv to napiszę więcej wyjaśnień
    Również jestem zainteresowany tym plecakiem i chciałbym wiedzieć co się w nim zmieniło.
    @n_krzys chciałem do Ciebie napisać, ale nie ma opcji "napisz PM" w twoim profilu (u innych wyświetla mi się normalnie.
    Nikon D90, 18-105, 35, 70-300, SB-900, kilka manualnych szkieł, mieszek, pierścienie pośrednie i statyw

  5. #155

    Domyślnie

    Nie wiecie czy w Krakowie można gdzieś pomacać Mission Photo, Sequence albo Burton Zoom Pack?

    Sadził ktoś konkretne gleby z takim plecakiem? Nie miałem w rękach żadnego z nich dlatego zastanawiam się czy spełniają funkcje ochronna przy bliskich spotkaniach z glebą , a może lepiej kupić głupiego jaśka na stok ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
    Nie to żebym się często kładł na stoku ale jak już przywalę to konkretnie.

  6. #156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukdz Zobacz posta
    Również jestem zainteresowany tym plecakiem i chciałbym wiedzieć co się w nim zmieniło.
    @n_krzys chciałem do Ciebie napisać, ale nie ma opcji "napisz PM" w twoim profilu (u innych wyświetla mi się normalnie.
    nie wiem czemu napisz proszę na mail n_krzysMAŁPA wp pl

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez c0lin Zobacz posta
    Nie wiecie czy w Krakowie można gdzieś pomacać Mission Photo, Sequence albo Burton Zoom Pack?
    Backflip Snowboards, Balicka 93 tam maja duzy wybor plecakow Dakine, mieli tez Mission Photo..
    d700

  8. #158

    Domyślnie

    Witam,
    chciałbym odświeżyć "kotleta", gdyż temat wiecznie żywy (sequence i mission co roku odświeżane leżą na półkach).

    Również zastanawiam się nad zakupem któregoś z nich.

    Mam pytanie odnośnie jakości plecaków firmy Dakine (konkretnie chodzi mi o model Sequence, ale podejrzewam, iż jest to ta sama półka dlatego chodzi mi ogólnie o tą firmę).
    Jak jakość materiałów, dopasowania oraz wykonanie ma się z porównaniem do firmy Lowepro (model Flipside 400 AW) lub Crumpler (Cupcake Full). Gdyż cena za plecaki Dakine jest nieco wyższa (rozumiem, iż płaci się za markę, ale konkurencyjne firmy, które wymieniłem zajmują się stricte produkcją plecaków na sprzęt foto.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o niestronnicze porównanie.

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fiber Zobacz posta
    Witam,
    chciałbym odświeżyć "kotleta", gdyż temat wiecznie żywy (sequence i mission co roku odświeżane leżą na półkach).

    Również zastanawiam się nad zakupem któregoś z nich.

    Mam pytanie odnośnie jakości plecaków firmy Dakine (konkretnie chodzi mi o model Sequence, ale podejrzewam, iż jest to ta sama półka dlatego chodzi mi ogólnie o tą firmę).
    Jak jakość materiałów, dopasowania oraz wykonanie ma się z porównaniem do firmy Lowepro (model Flipside 400 AW) lub Crumpler (Cupcake Full). Gdyż cena za plecaki Dakine jest nieco wyższa (rozumiem, iż płaci się za markę, ale konkurencyjne firmy, które wymieniłem zajmują się stricte produkcją plecaków na sprzęt foto.

    Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o niestronnicze porównanie.
    Witam,

    nie wiem czy to jeszcze aktualne ale coś mogę napisać. Jeżeli chodzi o jakośc jest bardzo dobrze. Moim zdaniem te plecaki są nie do zajechania. Posiadam w sumie 3 plecaki już od około 4 lat. Sequence (plecak foto), heli pro (plecak snowboardowy) oraz Apex (plecak rowerowy). Nic się nie pruje, żadnych rozdarć. Materiał się trzyma, nie przeciera się. Bardzo dobrze spasowane szelki, odpowiednia szerokość i miękkość. Regulacja systemu nośnego jest świetna. Jeżeli chodzi o jakośc plecaków Dakine na pewno na tle konkurencji wypadają świetnie.

    Jest to przedewszystkim firma plecakowa a tym samym mają doświadczenie w tym co robią, a robią to dobrze.

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •