Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Wiosna, wiosna je we wiosce

    Taki sielankowy troszkę obrazek.
    Zaraz ktoś napisze, że tylko krowy w LD brak
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  2. #2

    Domyślnie

    bardz, bardzo dobre zdjecie, to znaczy niezaleznie od tego czy kadrowo dobrze czy nie, ale mi sie podoba, ale jednoczesnie bardzo, bardzo przeostrzone zdjecie - wali po oczach, ze az milo
    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

  3. #3

    Domyślnie

    no daje po oczach... szkoda tego nieba bo było by całkiem dobrze.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  4. #4

    Domyślnie

    Pamiętam tą chałupkę Kadr ok, przeostrzenie nieco jest faktycznie. Z uwag to gasiłbym niebo po lewej bardziej na warstwie. Np zrób sobie warstwę z trybem multiplay i wymaskuj tą stronę i podbij nieco niebieski na niebie i skontrastuj - zrobiłem sobie przed chwilą i jest nieco b wyraziste. Trochę też można by bardziej dodać cieni nieco, bo wydaje mi się, że teraz cienie są zbyt mocno wyciągnięte.

  5. #5

    Domyślnie

    zrob tak, a bedziesz miec idealnie plaskie niebo - hehe
    tak to przynajmniej widac skad swieci slonce
    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

  6. #6

    Domyślnie

    To zależy jak podejdziesz do obróbki, jeśli stonuje to odpowiednio to myślę, że nie będzie tak źle - choć ja bym zaczął już na etapie wołania RAW-a i zrobił sobie po prostu 2 ekspozycje i kanapkę z tego. Inna sprawa, że mieliśmy tu jeszcze dość mocne boczne słońce co widać na trawie na 1 planie - dlatego ja do swojego jeszcze nie podchodziłem bo miałem lęki właśnie, że wyjdzie to tak.

  7. #7

    Domyślnie

    ale to zdjecie na prawde jest OK
    jedynie wyostrzenie jest zwalone, natomiast sfere "tonalną" bym zostawił, ale oczywiscie to nie moje zdjecie - takie gdybanie jedynie
    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

  8. #8

    Domyślnie

    Marku a daj na próbę nieco mniej ostrzone i spróbuj krzywą w środku tak nieco w cienie wygiąć.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    No może faktycznie nieco wali po gałach. to pewnie przez zbyt swawolne używanie suwaczków w Bleach Bypass potem gasiłem blurem ale niewiele to dało.
    Lekko zmodyfikowana wersja:
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •