Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79
  1. #21

    Domyślnie

    Fuksiarz !!!


    Pozdrawiam

    P.S. Podobno się widzimy wieczorem
    Nikon KIT

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Picia
    P.S. Podobno się widzimy wieczorem
    I to do rana
    pozdrawiam Sebastian

  3. #23

    Domyślnie

    To co mam zabrać śpiwory !!!

    P.S.
    Czytałeś już o miom problemie który dzisiaj odkryłem
    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.
    Człowiek sięcały czas uczy ...
    Nikon KIT

  4. #24

    Domyślnie Kolejny wymysł

    kolejna wizja Nikona d2x... mi sie nie podoba, ludzie ze stanów mają wyobraźnię. A tak przy okazji przydało by sie jakiekolwiek info ze strony Nikona, po tym jak canon ogłosił nowy aparat, ludzie potrzebują jakis newsów. Ma ktoś pojęcie czemu Nikon zwleka ?

    Pzdr.

  5. #25

    Domyślnie

    Antonjo, przeca to nie wyscig Nikon niestety goni Canona, ale jak widac do tej pory tylko na dobre mu to wychodzilo. Troche za to irytuje mnie to ze na Olimpiadzie mialy sie pojawic reporterskie testy tej puszki, jak widac jednak, wcale tak sie nie stalo. Kolejna plotka deprewujacych

  6. #26

    Domyślnie

    Witam admina! Jak urlop sie udal? Wypoczety?
    A co do D2X - to jak dla mnie kolejny fake A z pokazaniem nowego sprzetu Nikon nie musi sie spieszyc. W koncu Photokina dopiero pod koniec wrzesnia
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  7. #27
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Antonjo, przeca to nie wyscig Nikon niestety goni Canona, ale jak widac do tej pory tylko na dobre mu to wychodzilo. Troche za to irytuje mnie to ze na Olimpiadzie mialy sie pojawic reporterskie testy tej puszki, jak widac jednak, wcale tak sie nie stalo. Kolejna plotka deprewujacych

    Hehe, a ze tak powiem: skad o tym wiecie? Spodziewaliscie sie morza fotografow z transparentami: "mam D2x" ?

    Byc moze jakis fotograf testuje 1 lub 2 egzemplarze..aparat z pewnoscia wyglada tak samo jak D2h.

  8. #28

    Domyślnie

    tak na marginesie fajna byla ta reklama d70 w kolorze red z kaskiem od NFL

  9. #29

    Domyślnie

    Witam admina! Jak urlop sie udal? Wypoczety?
    Dzieki, bylo super. Wlasnie dlatego ze wzrok mi odpoczal nie widze na Olimpiadzie nowosci Nikona. Powiem jednak wiecej, nie pale sie do niej specjalnie. Ot kolejna puszka... Wiem, zgrzeszylem, ale takie mam podejscie

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Dzieki, bylo super. Wlasnie dlatego ze wzrok mi odpoczal nie widze na Olimpiadzie nowosci Nikona. Powiem jednak wiecej, nie pale sie do niej specjalnie. Ot kolejna puszka... Wiem, zgrzeszylem, ale takie mam podejscie
    Hehe, i slusznie. Gdyby czlowiek mial za tym wszystkim nadazac to by dostal bzika Lepiej kompletowac sobie dobre szkla i robic duzo zdjec
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •