Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie

    Co do plenerów nocnych to super prezentuje się Biała fabryka przy Piotrkowskiej i katedra. Fajne zdjecia porobiłem również na mostku dla pieszych nad Piłsudskiego przy Żeromskiego.
    (można je obejrzeć na http://chudzik.rox.pl w dziale nocne)

    Moim sprzętem raczej nie poratuje, z przydatnych rzeczy mam sabine800, mam też możliwość załatwienia 2x200W z statywami i parasolkami.
    Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    Kilka propozycji wrzucam i bede wrzucal stopniowo tutaj: http://www.digital.pl/kalendarz/

    Jutro zaloze jakis "pokoj chat" gdzie bedziemy mogli sobie na spokojnie pogadac.

  3. #3

    Domyślnie

    no to ja pare dodam z dzisiejszych poszukiwan yanoosha i moich
    do obejrzenia tutaj

    sorka za krzywizny, poruszenia i inne... to tylko pogladowki

  4. #4

    Domyślnie

    Szukałbym ujęcia z liśćmi na pierwszym planie, więc
    ..to..
    ..i to..
    wygląda ciekawie.

  5. #5

    Domyślnie

    Powydzielalem watki z propozycjami miejsc. Dzisiaj wrzucam kilka z lodzkiej Manufaktury. Niestety dzienne, bo mialem maly wypadek i robie metr w 10 sekund, a uciekania przy tej szybkosci graniczy z cudem...

    Manufaktura

  6. #6
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    sa jeszcze dwa wątki (biadzi i yanoosh) z miejscami nie przeniesione.
    admin ta fontanna i okolice manufaktury nocą sa podświetlone?
    fontanne pewnie wyłączą - noca w pażdzierniku chyba nie będzie działać?
    szukam jakiegoś nowoczesnego tła - na razie sa chromowane poręcze koło koscioła i urząd pracy - ale nie wiem jak on jest noca podswietlony, bo yanoosh nie dał zdj. nocnego
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #7

    Domyślnie

    Jak mi sie zrosnie palec w nodze to podjade noca No dobra, jutro podjade. Manufaktura jest popodswietlana przeroznymi zrodlami swiatla, w tym kierunkowymi, punktowymi i od dolu. postaram sie o foty. Zapytam o fontanne i jej dzialanie w tym okresie.

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    fontanny nawet latem na noc wyłaczają, małe szanse na ten w akurat element.
    A szkoda, fajnie wyglada taka zamrożona woda.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    Spokojnie, zobaczymy co da sie zrobic

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z
    urząd pracy - ale nie wiem jak on jest noca podswietlony, bo yanoosh nie dał zdj. nocnego
    Jest zdjęcie nocne, kiepskie ale jest. Budynek Urzędu Pracy nocą nie jest wcale podświetlony, są tylko latarnie na dziedzińcu. Ale myślę, że jedna lampa skierowana od dołu rozświetli cały fronton (to nie jest strasznie wielki budynek).

    Co do fontann, to są jeszcze ciekawe w pasażu Shillera (grały w paru reklamówkach). Działają chyba całą noc bo 23:00 jeszcze działały, a raz byłem tam o 5:30 i już działały. Sprawdzę tylko czysą podświetlone całą noc (jest to prawdopodobne, bo przecież stoją przy ratuszu).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •