Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Wydruki z epson r285 boją się wody?

    Cześć,
    Napaliłem się na tę drukarkę lecz zastanawia mnie pewna sprawa... Jeśli na wydrukowane zdjęcie spadnie jakaś kropelka to czy fotkę szlag trafi?
    Kto pytanie błądzi, szukajki używałem

    Pozdrowionka
    Michał.

  2. #2

    Domyślnie

    przy oryginalnych materialach (papier np. premium semi glossy + atrament) nic sie nie stanie

  3. #3

    Domyślnie

    Przy papierze Epson Glossy + chiński tusz którego używam również nic się nie dzieje. Utopiłem zdjęcie na kilka minut i następnie wysuszyłem i nic. Minimalnie wyblakły kolory ale trzeba naprawdę dobrze się wpatrzyć żeby zauważyć...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornikbp Zobacz posta
    Cześć,
    Napaliłem się na tę drukarkę lecz zastanawia mnie pewna sprawa... Jeśli na wydrukowane zdjęcie spadnie jakaś kropelka to czy fotkę szlag trafi?
    Kto pytanie błądzi, szukajki używałem

    Pozdrowionka
    Michał.
    Koledzy dobrze piszą, widziałem naklejkę zrobioną na takim epsonie wiszącą na kiosku jako ogłoszenie - wytrzymała niespodziewanie długo.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi, r285 stoi już obok mnie na biurku pozdrowionka

  6. #6

    Domyślnie

    Odkopię wątek -- zadowolony jesteś z tej drukarki?
    W tej chwili wygląda na bardzo sensowny (tani w zakupie i eksploatacji) wybór dobrej jakości drukarki atramentowej do zdjęć.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Wprawdzie nie mnie pytałeś ale odpowiem Ci, że ja jestem zadowolony. Wszystkie opinie przeczytane na forum się potwierdziły-do zastosowań domowo/amatorskich biorąc pod uwagę cene - super. Pozdrawiam
    ps.gdyby interesowaly Cie jakieś szczegóły to pisz na PW.
    Ostatnio edytowane przez osttel ; 22-06-2009 o 13:57

  8. #8

    Domyślnie

    Jestem bardzo zadowolony, wydruki lepszej jakości niż z foto-labu. Drukowałem ostatnio kilka ujęć z sesji ślubnej w a4, Młodzi byli zachwyceni! Na alledrogo można wyhaczyć tusz oem za 140zł, a papier epsona był ostatnio w promocji, więc koszty nie są wcale duże.
    Zastanawiam się nad CISS, koszty wydruku spadłyby do minimum.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornikbp Zobacz posta
    Dziękuję za odpowiedzi, r285 stoi już obok mnie na biurku pozdrowionka
    No u mnie też za 255 zł z kosztami przesyłki za pobraniem. Drukarka prezentuje się fajnie, ale uruchomię dopiero jutro bo dziś sobota więc lecę na kielicha i kotleta
    kupiłem TU - szybka dostawa i świetny kontakt
    http://www.atramentowe.centrumdruku...._photo_r285.cd
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •