Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: 80-200f1.4

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    widać od razu że to render - dobry ale render. Maźglałem kiedyś w Solid Edge w 3D więc poznam render na kilometr
    Ale na pewno nie każdy. Klik.

  2. #12
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Ciekawe czy taki zoom jest w ogóle możliwy do skonstruowania...
    Nie czy, tylko za ile

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Ciekawe czy taki zoom jest w ogóle możliwy do skonstruowania...
    Jeśliby nawet został skonstruowany, to raczej bez możliwości nakręcania filtrów - potrzebna by była przednia soczewa jak w 400/2.8.

  4. #14
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Jak już to pierw powinni zrobić 80-200/2.0. To by była także duża, ciężka i droga lufa.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #15

    Domyślnie

    To nie na optycznych w plotkach pisali o tym, że to fake? Tylko tam chyba miało być f1.8...

  6. #16

    Domyślnie

    Przeciez jest sigmowe 200-500/2.8, wiec 80-200/1.4 chyba nie byloby problemem...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #17
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Poza tym, że 80-200/1.4 musiałby być większy od 200-500 to żaden problem.
    Tylko kto by chciał pracować z takim obiektywem, nawet gdyby go dostał za darmo? Ja nie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #18

    Domyślnie

    Za ciezkie Szanuje swoje plecy...chyba ze mialbym niewolnika do noszenia tego cacka...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #19
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    No i masz odpowiedź na pytanie jakie są szanse, by takie szkło w ogóle powstało.
    Zamykam.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #20

    Domyślnie

    Jak za darmo, to ja bym brał. Zawsze później można sprzedać i za tę kasę kupić coś sensownego.
    Jacek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •