Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Zbiorówka Zlot NKP Rewal 2009

    1. Skoro świt.



    2. Nieco po zachodzie.

    Fujifilm X-E3 23/2

  2. #2

    Domyślnie

    Jednak dałeś radę, ale kiełbaski na 2 się nie zmieściły

  3. #3

    Domyślnie

    no ładnie, od razu widać, że David był bo i zbiorówki w ilościach hurtowych
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #4

    Domyślnie

    spoko wyszly fajnie... ale co sie chlopak napinal zeby je zrobic to jego
    boli mnie kolano czasem

  5. #5

    Domyślnie

    super grupówki i oczywiście na nr 2 bardziej mi się podoba ;P jednak troszkę szkoda, że mnie tam nie ma

  6. #6

    Domyślnie

    sie nie załapałem na 1 wtedy pewnie szprintem poleciałem po autobus - ale moje "przedstawicielstwo" jak najbardziej jest hyhy
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    sie nie załapałem na 1 wtedy pewnie szprintem poleciałem po autobus - ale moje "przedstawicielstwo" jak najbardziej jest hyhy
    Kroni!
    Kuźwa, jak to możliwe, w końcu całe nasze spotkanie odbyło się dzięki Tobie. Powinieneś być w pierwszym szeregu na najlepszej pozycji.

    Przyznam szczerze, że nie zauważyłem Twojej nieobecności, przy takiej liczbie osób ciężko to wyłapać.
    Kurcze....swoją drogą Twoja druga połowa mogła zakomunikować nieobecność swojego Rycerza.

    ....ehhhh, najpierw za niska f teraz pominięcie Organizatora, może kiedyś zrobię idealną grupówkę
    Fujifilm X-E3 23/2

  8. #8

    Domyślnie

    aaaa tam davidku spoko żadna strata jeszcze niejedna zbiorówka będzie - przedstawicielstwo moje jest i to się liczy
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  9. #9

    Domyślnie

    Tomek, prześlij Davidowi swoją fotkę, może da się Ciebie jeszcze dokleić w PS-ie.

  10. #10

    Domyślnie

    ładnie - dzieki David za pamiatkę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •