Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: [Wyzwanie] RGB

  1. #1

    Domyślnie [Wyzwanie] RGB


    Niniejszym zapraszam do udziału w bitwie pt.:

    R G B


    Z racji tego, że te trzy literki są dość istotne z punktu widzenia widzenia przyszedł mi do głowy taki właśnie pomysł na wyzwanie.

    Tematyka całkowicie dowolna, jedyne ograniczenie jakie narzucam jest takie, że te trzy kolory - czyli czerwony, zielony, niebieski mają odgrywać znaczącą i dominującą rolę.

    Całość najchętniej widział bym w formie tryptyku - trzy zdjęcia, każde ze swoim dominującym kolorem - będzie okazja do ciekawych zestawień - taka jest moja propozycja na ten moment (w tym wypadku zwiększymy max szerokość do powiedzmy 900px)


    Kto chętny?


    Wstępne warunki zabawy:

    1. Można przysłać jedną pracę w formie tryptyku na tę edycję. Tryptyk w poziomie 900px, zdjęcia od lewej do prawej w kolejności RGB.
    2. Praca nie może mięć więcej, niż 900 px na dłuższym boku i do 300kB objętości.
    3. Adres do wysyłki: pojedynki@gmail.com
    4. Jeśli to możliwe, wpisujcie w temacie maila informację: Wyzwanie - RGB
    5. Zdjęcie proszę oznaczyć nickiem, najlepiej w nazwie pliku.
    6. Nie można korzystać z "szuflady"
    7. W zabawie biorą udział zdjęcia niepublikowane dotychczas na forum.
    8. Technika dowolna.
    9. Czas nadsyłania prac upływa 5 czerwca 2009 o godzinie 18:00




    Lista uczestników (bez ograniczeń)

    pogrubione = zdjęcie otrzymałem

    1. elix
    2. bhk
    3. Polsar74
    4. sea21
    5. jacek.gold
    6. MikkiMix
    7. wingeo
    8. romano
    9. purple
    10. Psychotrop
    11. shootosklep
    12. Tofifik





    --
    Ostatnio edytowane przez elix ; 05-06-2009 o 13:29

  2. #2

    Domyślnie

    Piszę się na taki tryptyk

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    A co mi tam. Podnoszę rękawice

    Może później zrobimy wyzwanie CMYK
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    OK - skoro jest już paru chętnych, a mam nadzieję, że będą jeszcze następni, to proponuję termin powiedzmy do 5 czerwca (piątek) - miesiąc to chyba wystarczająca ilość czasu.

    I jeszcze jedna rzecz - żeby te prace stworzyły fajną całość to proponuję zdecydować się na jeden format - tryptyk 900px w poziomie, zdjęcia od lewej do prawej zgodnie z kolejnością RGB.

    Co wy na to?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    OK - skoro jest już paru chętnych, a mam nadzieję, że będą jeszcze następni, to proponuję termin powiedzmy do 5 czerwca (piątek) - miesiąc to chyba wystarczająca ilość czasu.

    I jeszcze jedna rzecz - żeby te prace stworzyły fajną całość to proponuję zdecydować się na jeden format - tryptyk 900px w poziomie, zdjęcia od lewej do prawej zgodnie z kolejnością RGB.

    Co wy na to?
    termin moim zdaniem ok

    pomysł na format - też OK

  7. #7

    Domyślnie

    Strasznie długie te terminy zawsze :P Ok, taka forma tryptyku mi odpowiada.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bhk Zobacz posta
    Strasznie długie te terminy zawsze :P Ok, taka forma tryptyku mi odpowiada.
    długie,długie...wpierw wszyscy tak mówią a potem i tak połowa ludzisk prac nie nadsyła rzekomo z braku czasu

  9. #9

    Domyślnie

    Bo są tak długie, że zapominają Zamiast rozleniwiać towarzystwo długim terminem, przydało by się je zmotywować krótszym

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bhk Zobacz posta
    Bo są tak długie, że zapominają Zamiast rozleniwiać towarzystwo długim terminem, przydało by się je zmotywować krótszym
    Polsar ma jednak rację - tyle tych różnych wyzwań już było i generalnie dłuższe terminy zachęcają część osób do udziału, gdyby były krótkie niektórzy po prostu z różnych względów (praca, studia, egazminy, wyjazdy itd) nie brała by udziału - a tu chyba jednak chodzi o to, żeby przyciągnąć jak najwięcej ludzi.

    Poza tym często koncepcja zdjęcia jest taka, że wymaga czasu na realizację, odpowiednich warunków pogodowych i innych czynników zewnętrznych - dłuższy termin zwiększa więc prawdopodobieństwo realizacji fajnych pomysłów.

    No i na koniec - zazwyczaj przez ten miesiąc trwania rozwija się fajna dyskusja w obrębie wątku, a to też jest cenne dla rozwoju forum.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •