Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Akumulator w D50

    Witam,
    Pytanie do użytkowników d50,
    ile realnie fotek można zrobic na tym aku-oryginał.
    podobno d50 miały lepsze aku niż d80/200
    pozdr,

  2. #2

    Domyślnie

    bez lampy zdarzało się 1000
    choć znajomy mówił że więcej zrobił

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    bez lampy zdarzało się 1000
    choć znajomy mówił że więcej zrobił
    mnie też się zdarzało. Przeciętnie koło 800~850
    IMHO to nie aku były lepsze tylko D200 żre więcej prądu.

  4. #4

    Domyślnie

    też mi sie wydaje że d50 jest mało prądożerny. Teraz dokupilem do niego baterypack z 2 bateriami na allegro w promocji za 99 zł i w sumie mysle ze teraz moze mi tylko zabraknąć miejsca na kartach..

  5. #5

    Domyślnie

    D200 to masakra tyle prądu mi wp....dala,
    d50 mam jako zapasówkę, więc pewnie raz na rok będę ładował

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    500 to była norma teraz nie wiem bo rzadko go w pełni używam . Na d300 też nie narzekam.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrQba Zobacz posta
    też mi sie wydaje że d50 jest mało prądożerny. Teraz dokupilem do niego baterypack z 2 bateriami na allegro w promocji za 99 zł i w sumie mysle ze teraz moze mi tylko zabraknąć miejsca na kartach..
    Hej, ja też go kupiłem i czekam na dostawę. Jak ten Haehnel Ci sie sprawuje? Pdobno są z nim te same problemy jak z BP Delty? Zaryzykowałem bo cena jest naprawdę niska. W razie czego będę miał dwa dodatkowe akumulatory.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Elessar Zobacz posta
    Hej, ja też go kupiłem i czekam na dostawę. Jak ten Haehnel Ci sie sprawuje? Pdobno są z nim te same problemy jak z BP Delty? Zaryzykowałem bo cena jest naprawdę niska. W razie czego będę miał dwa dodatkowe akumulatory.
    Bylem własnie za granicą i fakt. Po 300-400 zdjęciach rozładowały mi się baterie. Później wsadziłem orginał i pstrykałem dalej. Chyba faktycznie jest jakiś problem z szybszym rozładowaniem się baterii. Albo odkręce element wystający z BP i normalnie bede mial z 1 bateria i zapas w plecaku bo ergonomia jest przednia ! mam duże dłonie wiec jest wygodniej !!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Elessar Zobacz posta
    Hej, ja też go kupiłem i czekam na dostawę. Jak ten Haehnel Ci sie sprawuje?
    Na haehnelu pracowałem półtora roku, bez problemów, na chińczyku noname też. Oba aku porównywalne do oryginału, czasem miałem wrażenie, że haehnel "trzymał" się najdłużej ale oczywiście wszystko zależy od wielu czynników. Jak masz pecha to święcona woda nie pomoże... Jedno jest pewne, w D50 jak nie musisz puszki nie stawiaj na off, ciagłe on-off-on... skracają czas pracy na aku pomiędzy załadowaniami.... btw: mam do odstąpienia dwa w/w aku, może jakiś mały barter?
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •