Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie Kalendarz NKP 2007 - Pozytywna Ekipa - start!

    Niniejszym zawiązuję wątek Pozytywno Ekipowy. Wszyscy zainteresowani napracowaniem się, urobieniem po pachy i stworzeniem najpiękniejszej, najbardziej odjazdowej kartki w kalendarzu NKP - zgłoście się!

    Załozenia początkowe: miasto Łódź, zdjęcia nocne przy świetle sztucznym i zastanym.

    Na początek - trzeba objechać miasto i znaleźć odpowiednie miejsce. Wkońcu będę miał okazję zobaczyć to ciekawe miasto, bardzo się cieszę. Potrzebna jest osoba, która zna miasto i wskaże ciekawe miejsca zgodne z założeniami sesji. Dobrze gdyby ta osoba posiadała samochód.

    Potrzebna jest osoba która zorganizuje generator dymu. Być może uda się go przytargać z Warszawy, ale lepiej, gdyby był na miejscu.

    Potrzebna jest osoba, która (po wybraniu miejsca sesji) wykona tam zdjęcia o różnych porach nocy (chodzi o przeanalizowanie naturalnego oświetlenia w miejscu sesji, np. czy po jakiejś godzinie nie są wyłączane światła oświetlające zabytkowe budynki itd).

    Panie i Panowie, bierzemy się za robotę!

  2. #2

    Domyślnie

    Samochodu nie mam, ale jeżeli chcesz to moge Cie oprowadzić po tych bardziej znanych miejscach w Łodzi, albo pokazać na prv jakieś zdjęcia z tych miejsc, ale z Zimy. Oświetlenie sie nie zmieniło. Powiedz może jakiego typu by Cie miejsca najbardziej interesowały.
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    generator dymu posiada admin

    ja moge poszukac jakis miejsc w lodzi, ale musze wiedziec czego szukac - czyli pi razy drzwi jakie sa pomysly na konkretne foty...

  4. #4

    Domyślnie

    holka, Jak będzie tych miejsc za dużo to możemy sie podzielić i będziemy szukać .
    Pozdrawiam

  5. #5
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    przeniescie ten watek tam gdzie trzeba - by wszystko było w jednym miejscu
    tzn w zdjęcia - kategorie tematyczne - załozony jest specjalny katalog na kalendarz
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #6

    Domyślnie Kamerzysta..

    Super Holka, Reset_pl - wysłałem info na priv.
    W sprawie sztucznej mgielki juz pisze do Admina.

    Potrzeby jest jeszcze ktoś, kto weźmie kamerę (DV wystarczy) i nakręci backstage, ale pod a do z, czyli od wybierania miejsc do picia kawy po sesji. Mogę to potem zmontować.

  7. #7

    Domyślnie Re: Kamerzysta..

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O
    Potrzeby jest jeszcze ktoś, kto weźmie kamerę (DV wystarczy) i nakręci backstage, ale pod a do z, czyli od wybierania miejsc do picia kawy po sesji. Mogę to potem zmontować.
    No to dobry pomysl, warto to uwiecznic, jesli termim mi bedzie pasowal ... to kto wie i pare zdjec tez mozna od kuchni cyknac.

  8. #8
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Potrzeby jest jeszcze ktoś, kto weźmie kamerę
    madmips sie zdeklarowal.
    proponuje tez zalozyc watek o potrzebnych gadzetach jak jzu ekipa fotografow bedize znana. kazdy z fotografow wpisalby tam potrzebe rzeczy ktore sa mu niezbedne do wykonania zdjec.
    chcialbym osobiscie by kalendarz byl na tyle spojny by kazdy ogladajacy mogl sobie do niego opowiedziec historie.

    do ekipy focacej potencjalne plenery. imho potrebne - dlugie waskie brukowane uliczki, maly placyk najlepiej otoczony starymi kamienicami

    co fotografow - potrzebuje waszych szczegolnych wymagan co do modelek i modeli. wiem ze wszsytko da sie zrobic stylizacja i wizazem ale mozna przeciez dobrac dziewczyny juz pod konkretne pomysly.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor
    do ekipy focacej potencjalne plenery. imho potrebne - dlugie waskie brukowane uliczki, maly placyk najlepiej otoczony starymi kamienicami
    Zlecenie przyjęte

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Zwróćcie uwagę na tych zdjęciach nocnych na miejsca mocno oswietlone (bo dopalając błyskiem modelkę, okaże sie i tak, że to słabe swiatło)
    światło najlepiej kolorowe - żarówki sodowe, rtęciowe - dające zafarb.
    jakieś podświetlone obiekty, pałace, banki, hotele, supermarkety, urzędy - ZUS , zabytki. uliczka z wystawami sklepowymi mocno oswietlonymi pozostawionym wewnątrz światłem. kolorowe neony (nisko, nad sklepem)
    dworzec autobusowy i kolejowy - hala ale i tez perony (wolno focić czy jest zakaz?)
    jednym słowem wszędzie gdzie w nocy jest na zewnątrz dość jasno.
    gdybyście tam byli to zróbcie fotkę - ciekaw jestem parametrów tego światła zastanego, oko ludzkie jest zawodne (akomodacja) w ocenie jasności.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •