Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie plecak SlingShot 200 AW - padł suwak

    Witam
    wymienionego w tytule plecaka używam od 2 lat. Do tej pory wszystko było OK, ale niestety, niedawno główny suwak odmówił posluszeństwa. Zgodnie z informacjami Lowepro, producent nie udziela gwarancji na zamki błyskawiczne dlatego mam pytanie czy znacie jakis zakład w Wa-wie który potrafi coś takiego naprawić, lub wszyc nowy suwak ?

    ukłony
    --
    zmorak
    szkiełko i oko

  2. #2

    Domyślnie

    Zadzwoń tutaj:
    http://www.fsystem.com.pl/kontakt.php

    i zapytaj, co masz robić.
    Jeśli masz dowód zakupu, to spróbuj uderzyć do sprzedawcy, choć wątpię, żeby ten coś poradził.

    Może znajdziesz coś jeszcze tu:
    http://www.lowepro.com.pl/customer_s.../warranty.aspx

    Cytat:
    Czynności wymagane do zgłoszenia roszczenia gwarancyjnego.
    Należy przedstawić produkt autoryzowanemu przedstawicielowi Lowepro do kontroli i potwierdzenia, że zawiera on wadę. Lowepro zapewni świadczenia jedynie wówczas, gdy zgłoszone roszczenie będzie spełniało wszystkie warunki określone w niniejszym oświadczeniu o gwarancji. Osoby chcące skorzystać z obsługi gwarancyjnej oraz uzyskać informacje na temat sposobu przedstawienia produktu do kontroli, proszone są o skontaktowanie się ze sprzedawcą u którego nabyły produkt Lowepro, skontaktowanie się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: contact@lowepro.com, dzwoniąc pod numer: (800) 800-5693, wew. 4073 lub skontaktowanie się z lokalnym autoryzowanym dystrybutorem Lowepro. Pełny wykaz naszych autoryzowanych dystrybutorów znajduje się na stronie internetowej www.lowepro.com/where_to_buy/.

  3. #3

    Domyślnie

    Lowepro są chyba nienaparawialne
    ponizej odpowiedz jaką otrzymałem z fsystem:

    Dziękujemy za kontakt !

    Niestety nie posiadamy informacji na temat zakładu, który dokonuje napraw tego typu usterek.

    Jako, że jesteśmy firmą która dba o swoich klientów, ze swojej strony możemy zaoferować Panu zakup nowego plecaka SlingShot 200 AW z rabatem 40% od ceny detalicznej.

    Jeżeli byłby Pan zainteresowany, proszę o kontakt.

    rabat moze i atrakcyjny atrakcyjny ale przeciez nie o to mi chodzilo
    szkiełko i oko

  4. #4

    Domyślnie

    Wiesz, jeśli w gwarancji jest napisane, że uszkodzenia zamków nie podlegają gwarancji, to i tak dziwię się im, że są tak "łaskawi".
    Normalnie w sklepie widzę, że SS200 chodzi po 220 zł, czyli 40% to ok. 132 zł.
    Za tą cenę otrzymujesz nowy plecak, więc ja bym się nie zastanawiał.

    P.S. zmień proszę kolor tej czcionki na dole twojego postu.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym też wziął na Twoim miejscu choćby dla zasady bo zawsze się przyda taki zapas w postaci tego z lekko uszkodzonym zamkiem choćby po to żeby czasem coś wrzucić do bagażnika a przy sobie mieć to co trzeba a wtedy tamto w bagażniku sobie leży w odpowiednim zabezpieczeniu
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  6. #6

    Domyślnie

    Przy takiej cenie za nowy plecak to bym sie nie bawil w naprawe - porzadne usuniecie usterki bedzie kosztowac podbne, jesli nie wieksze, pieniadze.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Normalnie w sklepie widzę, że SS200 chodzi po 220 zł, czyli 40% to ok. 132 zł.
    Za tą cenę otrzymujesz nowy plecak, więc ja bym się nie zastanawiał.
    Pytanie czy warto kupować tą samą firmę.
    O ile pamiętam to nie pierwszy taki przypadek na forum.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  8. #8

    Domyślnie

    Czy warto, to już sprawa indywidualna.
    Ja bym akurat brał Flipside'a albo Fastpacka zamiast Slingshoot'a.
    Lowepro mimo wpadek robi sprzęt naprawdę dobry, a skoro kolega ma możliwość wymiany, to niech negocjuje, czy zamiast brać drugi raz SS200, czy nie może wziąć innego w podobnej cenie.

    No bo co zrobi z tym zepsutym?
    Wyrzucić się przecież nie opłaci.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •