Close

Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28363738
Pokaż wyniki od 371 do 376 z 376
  1. #371

    Domyślnie

    Mnie nic nie rozładowuje, a gripa mam od pół roku

  2. #372

    Domyślnie

    Pytanie - czy rusza wam się klapka od akumulatorów?
    Tak wyczuwalnie - że was to złości (wk...ia) ?

    Nie wiem czy to standard czy może wada mojego egzemplarza - mam jeszcze aby go odesłać i wymienić na nowy.

    Może jakiś prosty sposób jest aby to naprawić ?
    Ostatnio edytowane przez jendrusz ; 30-10-2010 o 14:40

  3. #373

    Domyślnie

    Nic się nie rusza.
    NIKON Z6II | FTZ | N 50/1.4 G |N 14-30/4 S | N 24-70/4 S | SB-900 | SanDisk CFexpress 128 GB | Velbon ULTRA VOXi L + Triopo B-1

  4. #374

    Domyślnie

    Klapka się rusza, kółeczko od zakręcania też ale bez przesady, na upartego znajdziesz coś zawsze. Użytkując tego gripa od kilku miesięcy nie zawiodłem się na nim ani razu, nie rozładowuje baterii, nie kłamie przy wskazywaniu jej poziomu naładowania, a ergonomia i pewność "chwytu" polepsza się bardzo! Polecam wszystkim ale tylko oryginalne Alphy

  5. #375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacekhc666 Zobacz posta
    Klapka się rusza, kółeczko od zakręcania też ale bez przesady, na upartego znajdziesz coś zawsze. Użytkując tego gripa od kilku miesięcy nie zawiodłem się na nim ani razu, nie rozładowuje baterii, nie kłamie przy wskazywaniu jej poziomu naładowania, a ergonomia i pewność "chwytu" polepsza się bardzo! Polecam wszystkim ale tylko oryginalne Alphy


    Co miałeś na myśli pisząc o oryginalnych gripach Alphy? Z tego co się orientuję to wszystko chińszczyzna. Czy są inni producenci? Mimo wszystko życzę bezproblemowego użytkowania Alphy.

  6. #376

    Domyślnie

    Gripy pod marką Alpha Digital produkuje Meike w Chinach.
    Nikt więcej.
    Chyba to jest Nikon z literką D

Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28363738

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •