Close

Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 376
  1. #21

    Domyślnie

    Nie widać ?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #22

    Domyślnie

    trzeba przyznać, że bardzo blisko alfie do oryginału

  3. #23

    Domyślnie

    Widzę, że jednak warto odżałować te 3 stówki na Alphę.
    W takim razie też zamawiam i będę mógł się podzielić wrażeniami.

    Dzięki za opis.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Userro Zobacz posta
    Widzę, że jednak warto odżałować te 3 stówki na Alphę.
    Warto, warto. Ja dzisiaj kupiłem i naprawdę dobry sprzęt. Nic nie skrzypi, ładnie pasuje. Odcień koloru troszkę inny, ale to nie przeszkadza. Pokrętła na razie faktycznie ciężej chodzą, ale z czasem to się unormuje. Ogólnie 3 stówki warto dać

    Pozdrawiam
    N D90 | N18-105/3.5-5.6VR | N50/1.8 | Metz 48 AF-1 CLS | Benro A500EX + BH-1 | 2xHoya | NaneuPro Alpha upolowane

  5. #25

    Domyślnie

    Zdecydowanie warto, na razie nie zanosi sie na spadek cen oryginału, i dlatego alpha to chyba na razie najlepszy wybór.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #26

    Domyślnie

    Wczoraj doszedł do mnie mój egzemplarz gripa Alpha.
    Dla zainteresowanych jego zakupem, potwierdzam bardzo dobrą jakość tworzyw, wykonania i spasowania. Kolorystycznie nie odróżnia się od aparatu, powierzchnia jest tylko trochę mniej chropowata. Fajnie chodzi spust migawki, moim zdaniem wręcz tak samo jak w body z wyraźnie wyczuwalnymi dwoma stopniami.
    Mam jednak dwa małe zastrzeżenia:
    - pierwsze to minimalne luzy wynikające z nieco mniejszej średnicy elementu wchodzącego w przedział baterii, które zlikwidowałem owinięciem jego podstawy cienką taśmą izolacyjną i teraz trzyma idealnie. Trochę niestety irytowało przy cięższych szkłach bo powodowało "pływanie" gripa, teraz jest OK,
    - drugie to wspomniane już we wcześniejszych postach działanie pokrętła (w moim przypadku tylnego bo przednie chodzi idealnie z przyjemnym oporem) - nie przy każdym skoku powoduje reakcję. Zobaczymy jak sprawa będzie wyglądała później, może to tylko niezbyt czyste styki i problem z biegiem czasu zniknie.

    Generalnie za 299 zł. przy obecnych cenach oryginałów moim zdaniem warto kupić Alphę, trzeba mieć tylko świadomość, że może wymagać małych "kombinacji". Chyba że trafiłem na pechowy egzemplarz
    D90, T12-24/4, S24-70/2.8, N50/1.8, T100/2.8, N70-300VR/4,5-5,6, SB-600, MF055PRO,MF804RC2

  7. #27
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    rogue1: moge prosic o poglądową fote w którym dokladnie miejscu dokleiłes tą tasme i jak to wygląda ?
    z góry dziekuje...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yozz84 Zobacz posta
    rogue1: moge prosic o poglądową fote w którym dokladnie miejscu dokleiłes tą tasme i jak to wygląda ?
    z góry dziekuje...
    Jasne. Oczywiście gdyby użyć czarnej taśmy byłoby estetyczniej ale w tej chwili wygląda to w ten sposób:





    Jeszcze poglądowo grip podczepiony do body - kolorystyka i spasowanie moim zdaniem naprawdę dobre:





    D90, T12-24/4, S24-70/2.8, N50/1.8, T100/2.8, N70-300VR/4,5-5,6, SB-600, MF055PRO,MF804RC2

  9. #29

    Domyślnie

    właśnie dzwonilem do zprzyjaźnionej hurtowni - MB-D80 po rabatach 600 zł ...
    więc podziękowałem i podjarany pozytywami na forum zamówiłem właśnie ALfę - dzięki wszystkim za opinie
    jak przyjedzie i potestuję -> wrzucę przemyślenia
    ____________________
    D80/N50 1.8/N35 1.8/N18-55VR/N28-85/SB-400/SB-600/Benro A600EX-BH2

  10. #30

    Domyślnie

    oo to fajnie, powiesz jak gada z D80

Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •