Close

Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 376
  1. #11

    Domyślnie

    obecnie kolego Pawle
    D80 | N18-55VR | Crumpler Pretty Boy 4000

  2. #12

    Domyślnie

    Dobrze się spisuje zaróno Alpha, jak i Delta. Ciężko mi porównywać do oryginału, bo nie miałam do czynienia z nim. Na obu robimy spokojnie 800 zdjęć. Deltę mamy za 200zł, a alphę za 300zł, obie z foto-tipa. Oryginału chyba nie mają, ale nie wiem, możesz sprawdzić.

  3. #13

    Domyślnie

    na bateriach oryginalnych 800 zdjęć? trochę mało chyba

  4. #14

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    A jak z wagą tego gripa? Jest wystarczająco ciężki? Bo jak podłączałem Jenisa bodajże, to wydawał mi się nadzwyczajnie lekki.

  7. #17

    Domyślnie

    Zepewne jest bardzo lekki, to przecież wydmuszka, ale 2 baterie w środu czy akumulatorki zmienią sytuacje. We wtorek powinien do mnie dojść, dam jakieś info, może strzele jakieś foty z założonym. Mam nadzieje, że będzie lepszy od delty za te paredziesiąt zł rożnicy. Porównam też z org.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pietrobas Zobacz posta
    Mam nadzieje, że będzie lepszy od delty za te paredziesiąt zł rożnicy. Porównam też z org.

    Czekam zatem na recenzje, szczególnie pod względem porównania z oryginałem.

  9. #19

    Domyślnie

    Tak jak pisałem dzisiaj, a właściwie wczoraj doszedl grip alphy, kilka informacji na jego temat:

    - plastik w porówananiu do oryginały nieco cieńszy, grip odrobine lżejszy, ale po włożeniu baterii jest już w normie
    - tworzywo podobne jak w nikonie, u mnie troszke więcej plamek na tworzywie, ale to pewnie kwestia egzemplarza
    - pokrętła niemal jak w orginale, na razie troszke ciężko chodzą, ale to kwesia czasu
    - spust dobrze wyczuwalny, ale faza ostrzenia nie ma skoku, wciska się miękko, zatrzymuje sie i klika gdy wyzwala migawke, żadnego problemu z wyczuciem
    - mocowanie statywu jest wewnątrz gripa metalowe
    - guma nieco inna niż w oryginale, troche bardziej chropowata, wg mnie bardzo dobrze przyczepna
    - grip tworzy zwartą konstrukcje, po zamontowaniu na aparacie nie ma żadnych luzów, nic nie skrzypi, wszystko pasuje bardzo dobrze

    Jak na razie jestem zadowolny, zobaczymy co będzie z czasem, ale nie wygląda jakby mial sie rozpaść przez mniej niż 2 lata, a na tyle jest gwarancja. Co do relacji cena-jakość, za taką cene jaką teraz trzeba dac za nikona, wg. mnie jeżeli nie mamy awersji do zastępników, śmiało można brać alphe.

    Kilka zdjęć dla porównania, niestety z komórki, ale dają pogląd, jutro wrzuce coś co bęzie pokazywało założony grip.





    Jeśli ktos ma jakieś pytania, prosze śmiało
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #20

    Domyślnie

    Pietrobas mozesz wrzucic jeszcze raz fotki?
    D80 | N18-55VR | Crumpler Pretty Boy 4000

Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •