Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Nowy Nikon D2Hs

  1. #1

    Domyślnie Nowy Nikon D2Hs

    D2Hs - Używając terminologii Microsoft - Nikon D2H Service Pack 2
    http://www.dpreview.com/news/0502/05...nikon_d2hs.asp

  2. #2

    Domyślnie

    i koniec z dSLR-owymi nowościami na PMA?

    ...chyba dla odreagowania kupię sobie FM3-kę...
    Pozdrawiam
    Maciej

  3. #3
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Niestety....ten aparat to glupi żart Smutne....smutne i okrutne. Nie ma D200..nie ma nawet D50. Jedyne co Nikon byl w stanie nam zaoferowac to lekko podtuningowany D2h. Kolejnym żartem jest cena jaka za niego zarządano...pisalem iż taki aparat mialby sens gdyby utrzymano dotychczasowy poziom 1999$.....niestety.....krzyczą za niego 3500$. Coz..przejrzalem kilka zagranicznych for. Najbardziej nawet wierni uzytkownicy nie zostawiaja na firmie suchej nitki. I slusznie...moze Nikon potrzebuje jakiejs terapi szokowej......oby jednak nie bylo dla nich za pozno. Jak tak dalej bedzie to chyba niestety trzeba bedzie sie powaznie zastanowic nad sensem dalszego inwestowanai w ten system. A szkoda..Nikon jest na najlepsze drodze by go polozyc.

  4. #4

    Domyślnie

    ano niestety - d2hs to niewątpliwie świetna puszka, ale cena 3500 USD to jakis zart

  5. #5

    Domyślnie

    Hm..Zastanawiam się tylko nad jednym. Czy użytkownicy D70, tak bardzo są pokrzywdzeni, w stosunku do użutkowników aparatów innej marki. Panowie, statystycznie i biorąc pod uwaghę zdrowy rozsądek, powinni oni zastanawiać się nad zmianą puszki za ok. 2 -3 lata, i wtedy patrzeć na ruchy nikona, a w między czasie budować system z szkiełek itp do swoich D70. Za 2-3 lata nikon na pewno zrobi ruch godny siebie i zaspokoi potrzeby tych "biedaczków" cykających na starych (o zgrozo) poczciwych d70tkach. Po co ten pośpiech, gdzie te czasy, że fotograf przywiązywął siędo puszki i szanowqał ją przez lata, a tym czym się najbardziej podniecał to efekt, czyli fotografie - a teraz jakośtak wszystko się poprzewracało.
    Zwolnijmy panowie ten wyścig szczurów - nikon chyba to pierwszy zauważył i właśnie zwalnia. A konkurencja niech sobie bije pianę i załamuje swoich użytkowników, że dopiero co odłożyli kaskę i kupili swoje cacuszka, a tu już sąone przestarzałe, bo w sprzedaży jest już ich 5ty następca.
    Żałosne.
    Viva Nikon!

  6. #6

    Domyślnie

    aaa... moze mam zly humor... ale technologia FaceIt z coolpixow kojarzy mi sie conajmniej z japonska zabawoa "bukkake" - chyba tak to sie pisze.... ehhh.... ten Nikon....

    sorrki mialo isc do innego watku - nie wiem czy moge zmienic czy nie - nie wazne...

    ja chyba dzis wysle maila do Nikona....

    co do wyscigu szczurow... chyba zapomniales ze D100 jest na rynku juz 3 lata... i to wlasnie na jego nastepce czekamy.... D70 to nizsza klasa od D100 - choc w efekcie jest jego ulepszeniem... po nastepcy D100 oczekiwalem nie tylko wiekszej matrycy i podobnej szybkosci jak D70 ale takze lepszego korpusu, gripa, itp, itp.....
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  7. #7
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    ovserwator: 2 -3 lata to technologiczna przepasc. Popatrz co dzieje sie w dziedzinie informatyki. A zwolnienie wyscigu szczurow to katastrofa dla kazdej firmy nie tylko dla nikona

    Przywiazanie do puszki? O czym ty mowisz? Moge darzyc uczuciami swoja rodzine, dziweczyne albo swojego psa ale aparat to przeciez kawalek wyprofilowanej blachy, szklo i troche elektroniki. Przywiazanie do aparatu jest wlasnie zalosne. Pomieszaly ci sie chyba pojecia.

  8. #8
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Ha, ha, ha - za to jedno jest pewne. Zatrzymano produkcje D2H i teraz bedzie tylko D2Hs za 3500 usd.
    Czyli - ceny uzywek D2H pojda w gore
    Polewam1
    Nie za bardzo wiem o co chodzi nikonowi, ale takiego zagrania na rynku foto nie blyo chyba od casow Daguerra
    Przeciez to calkowite zaprzeczenia prawom rynku oraz poszanowania dla klientow. Po jaka cholere wycofywali D2H - tylko dlatego, zeby wstawic tam nowa pamiar i nie trzymac 2 linii produckyjnych?

    Nie widze ZADNYCH korzysci z zamiany D2H na D2Hs - ZADNYCH!

    A cena to jakas totalna porazka 3500usd!?

    Tyle kosztuje nowy 1dMkII z 8mln i szumami przy 1600ISO na poziomie 400ISO w Niknie

    A jednak nadal kocham nikona i zatrzymam D2H Za rok bedzie wart ze 3000 usd

    [ Dodano: Sro Lut 16, 2005 11:50 am ]
    Przyznam sie ze wiedzialem o dzisiejszej rewelacji kilka dni temu i dlatego chcialem sprzedac D2H, ale nie znalem ceny i szczegolwo. Teraz wiem wszystko. D2H jest najlepszy

  9. #9

    Domyślnie

    Jak dla mnie Nikon dał ciała na całej lini,po cholere robią D2Hs Mogli wypuszczić coś lepszego niż te coolpixy,np:następce D100,albo coś jeszcze tańszego od D70 (jeśli da się rzecz jasna)

  10. #10

    Domyślnie

    Leon13th - masz rację, ale zarabia się na tzw. "małpkach" powtarzam - użytkownicy lustrzanek to margines w puli potencjalnych odbiorców.

    Gość - to właśnie mnie przeraża - 2-3 lata to przepaść - i w informatyce i w fotografii cyfrowej. Więc dalej patrzę na to przez pryzmat wyścigu szczurów, a najbardziej poszkodowany jest tu i tam nikt inny jak klient. A co do przywiązania to powiem Ci, że nie masz racji, albo nie rozumiesz tego. Szkoda myślę, na ten temat się rozwodzić, bo i tak mamy odmienne zdanie. Ja wolę iść robić do zdjęcia, niż przeglądać codziennie przez pół życia newsy, czy aby czasem z tym co mam nie jestem do tyłu, lub kto woli, trendy.
    Swiat jest zepsuty.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •