Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: Nowy Nikon D2Hs

  1. #61
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Góra Kalwaria
    Posty
    22

    Domyślnie

    Wiem o tym, że pieniądze są ogromną barierą dla fotoreporterów i rzadko który jest etatowym pracownikiem, ale ja znam takich, którym aparaty i obiektywy funduje redakcja , ale nie napiszę która. Pozdrawiam.
    Tomek

    F90X|MB-10|MF 26|Fuji S1|AF 20 2,8D|AF 35-70 2,8D|AF 28-85D|AF 50 1,8|70-210 4|SB28

  2. #62

    Domyślnie

    Wiem o tym, że pieniądze są ogromną barierą dla fotoreporterów i rzadko który jest etatowym pracownikiem, ale ja znam takich, którym aparaty i obiektywy funduje redakcja , ale nie napiszę która. Pozdrawiam.
    Tomku, szybciej sam fotoreporter sobie wymieni sprzęt niz redakcja. Oni są firmą,która jest nastawiona na zyski, a sprzęt to są koszty. Nawet "światowe agencje" w Polsce używają tych samych puszek kilka lat.
    pozdrawiam Jacek
    D200; 17-55/2.8; 70-200/2.8VR; SB 800; G6

  3. #63
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    mamy nowy model od canona - 350D, tania (999$ KIT) wersja 20D, a co do argumentu, ze po co tak czesto zmieniac sprzet, to nikt nikogo nie zmusza, nikon moze wypuszczac i dwa razy w roku nowe modele, a czy kupie czy nie to moj wybor, ale zawsze lepiej miec wybor niz go nie miec, a aktualnie nie ma zadnego wyboru

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •