Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Wątek: Nowy Nikon D2Hs

  1. #11

    Domyślnie

    Leon13th - nie wiesz dlaczego D2Hs... bo nie wymagalo to zadnego nakladu projektowego...
    wszystko juz bylo zrobione... wystarczylo nowe logo opracowac... <LOL>

    a tak wogole - to ile juz czekamy na D2x... 6 miesiecy...?? (i to od czasu ujawnienia info... a kto wiel ile wczesniej mysleli nad tym... moze od czasu D70??) dzis cale samochody projektuje sie w 9 miesiecy!! smiech, porazka, wstyd...
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  2. #12
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    jesli nie liczyc d2x to nikon przedstawil 4 aparaty... w broszurze mowia o 6.. stawiam na 20 lutego.

  3. #13
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    przedstawił 6 aparatow. Coolpix 7600, Coolpix 7900, Coolpix 5900,Coolpix 5600 , Coolpix 4600 i ten nieszczesny D2Hs . TO razem 6 aparatow...i obawiam sie ze do Photokiny to raczej koniec nowosci Nikona.

  4. #14

    Domyślnie

    A to Photokina jest juz co rok? Czy sugerujesz ze na D100 bedziemy czekac 1.5 roku :P
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  5. #15
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    A nie jest ? jesli co 2 lata to chyba cos pokickalem

    BTW: Zbyszku...ja maila do NIkona juz napisalem. Watpie by mi odpisali...ale moze chociaz przeczytają. Sam D2hs nieporozumieniem nie jest...to moze byc swietne narzedzie dla reportera...ale dzizasss..nie za te pieniadze.

  6. #16

    Domyślnie

    Nikon mógł by w końcu odpowiedzieć na Canaona 20D,praktycznie każdy korpus ma swojego odpowiednika w drugiej firmie,D70 vs 300D,D100 vs 10D,D2Hs vs 1D mark II,i tak prawie dalej.

  7. #17

    Domyślnie

    nastepna photokina 26.09.2006-01.10.2006 - ehhh Kaleid Ty wstretny... teraz Nikon wezmie sobie do serca Twoja propozycje premiery D200 a my bedziemy czekac 1.5 roku... do tego czasu to mi sie migawka zatnie w D70tce
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  8. #18
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Obecnie wazniejsza dla branzy fotograficznej jest impreza PMA w Stanach. Juz wkrotce. To bedzie kolejna granica dla producentow.

  9. #19

    Domyślnie

    iczek - Ty zes sie z choinki zerwal? przeciez to sa wlasnie premiery PMA... nic do tego czasu nowego sie pojawi.... nikon dal duuupy i uswiadommy to sobie...
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  10. #20

    Domyślnie

    Mnie się pomysł na D2Hs podoba. Strata jest co prawda na body (tylko 3500USD) ale oszczędność na kartach CF. 4,1Mpix-we fotki nawet w NEF-ach mają stosunkowo małą objętość.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •