Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Architektura

  1. #1

    Domyślnie Architektura

    Ponte Rialto

    Sklepik z ceramiką

    Schodki

    Cienko się czuję w tym temacie ale chętnie się poddam bombardowaniu
    Pozdrawiam Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    1 - przepiekna niczym obraz
    2 - dziwny ten cien, chyba cos z retuszem
    3 - ladne, ale tez ten cien, naturalny?

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładne, pierwsze jest niesamowite, jednak z drugiej strony strasznie płaskie...

  4. #4

    Domyślnie

    Trójka jest piękna, uwielbiam takie.

  5. #5

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia. Tło na 1 włącznie z mostem Rialto wygląda jak makieta z holywoodzkich filmów z lat 60-tych, dzięki czemu to bardzo plastyczne zdjęcie. Dwójka też ładna, a trójka mi nie podchodzi, bo nie przepadam za takimi zdjęciami
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  6. #6

    Domyślnie

    Ad.1
    Lało, padało, siąpiło - fotka powstała w krótkim antrakcie pomiędzy tymi wydarzeniami, bardzo rozproszone światlo padające z góry nie uplastycznia a cała reszta to wina PS-uja
    Ad.2
    Cień absolutnie zamierzony, moja niewprawna łapa. Chcąc podkreślić tytulowy temat całą lewą stronę wyciemniłem pozbywając się obiektów rozpraszających uwagę oglądających Niebo -
    Ad.3
    Cień naturalny, to wina balkonu który jest niewidoczny. Zwróćcie uwagę jaka wilgoć jest na ścianie łącznie z grzybem a przecież to kraj południa europy

    Dzięki za komentarze, pozdrawiam wszystkich odwiedzających - Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antoni Bednarczyk
    Zwróćcie uwagę jaka wilgoć jest na ścianie łącznie z grzybem a przecież to kraj południa europy
    Ale przecież to Wenecja. Tam jest więcej wody niż drzew w lesie przez co o grzyba nie trudno.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Megazordon
    Cytat Zamieszczone przez Antoni Bednarczyk
    Zwróćcie uwagę jaka wilgoć jest na ścianie łącznie z grzybem a przecież to kraj południa europy
    Ale przecież to Wenecja. Tam jest więcej wody niż drzew w lesie przez co o grzyba nie trudno.
    Schodki akurat pochodzą z Bolseny, niewielkie miasteczko jeszcze ze średniowieczną zabudową. Uliczki są tak wąskie że słonko w samo południe w niektórych miejscach nie dociera do bruku, partery pozostają w wiecznym cieniu.

    Pozdrawiam Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Ups. Mój błąd. Zasugerowałem się pierwszą fotką.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  10. #10

    Domyślnie

    Ekstra !!!!!! nie wiem jak to zrobiles ale mistrzowsko !!!
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •